• خانه
  • اخبار
  • آمازون کارکنان Amp را کاهش می دهد، برنامه ای که امسال برای “تصویر مجدد رادیو” راه اندازی شد.

آمازون کارکنان Amp را کاهش می دهد، برنامه ای که امسال برای “تصویر مجدد رادیو” راه اندازی شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون کارکنان Amp را کاهش می دهد، برنامه ای که امسال برای "تصویر مجدد رادیو" راه اندازی شد.

آمازون کارکنان Amp را کاهش می دهد، برنامه ای که امسال برای "تصویر مجدد رادیو" راه اندازی شد.
(تصاویر را از طریق اپ استور تقویت کنید)

برنامه آمازون برای “تصویر مجدد رادیو” کمی با مشکل مواجه شد زیرا این شرکت کارکنان را در Amp، اپلیکیشنی که اوایل امسال راه اندازی کرد، کاهش داد.

Business Insider اولین بار این خبر را روز جمعه گزارش کرد و گفت: «تقریباً 150 نفر» یا نیمی از بخش، رها شده اند. آمازون در صورت تماس brooztechnology در مورد هیچ رقمی اظهار نظر نمی کند.

سخنگوی آمازون در بیانیه ای ایمیلی گفت: «در آمازون، ما بزرگ فکر می کنیم، آزمایش می کنیم و روی ایده های جدید سرمایه گذاری می کنیم تا مشتریان را خوشحال کنیم. ما همچنین به طور مداوم پیشرفت و پتانسیل محصولات و خدمات خود را برای ارائه ارزش به مشتریان ارزیابی می کنیم و به طور منظم بر اساس این ارزیابی ها تنظیمات را انجام می دهیم. پس از بررسی اخیر، ما تصمیم گرفتیم چندین تیم را ادغام کنیم تا بتوانیم روی رشد و افزایش آمپر تمرکز کنیم.

آمازون با کارمندان آسیب دیده کار می کند تا فرصت های شغلی داخلی دیگر را شناسایی کند.

این شرکت برای اولین بار برنامه جدید iOS را در ماه مارس به صورت بتا معرفی کرد و از Amp به عنوان راهی برای ارائه برنامه های رادیویی زنده به دی جی ها، با کاتالوگی از میلیون ها آهنگ دارای مجوز و توانایی تعامل با تماس گیرندگان، استفاده کرد.

جان سیانکوتی معاون آمپ در ماه مارس گفت: «شخصی با ذائقه موسیقی منحصر به فرد خود مجبور نیست در ایستگاه رادیویی شغلی پیدا کند تا به مخاطب برسد. آنها فقط باید یک برنامه را از تلفن خود روی آمپر شروع کنند و به همه برسند.”

هفت ماه به جلو، زمانی که سهام غول فناوری روز پنجشنبه پس از انتشار دستورالعمل‌های کمتر از حد انتظار برای سه ماهه تعطیلات، سقوط کرد. آمازون به سایر شرکت‌های فناوری ملحق می‌شود که برای مقابله با بادهای مخالف اقتصاد کلان اقداماتی را انجام می‌دهند.

این شرکت قبلاً سرعت استخدام خود را کاهش داده است. برایان اولساوسکی، مدیر مالی مالی سه ماهه سوم روز پنجشنبه آمازون گفت که آمازون به دلیل افزایش باد مخالف ارز، تورم جهانی، قیمت‌های بالاتر سوخت‌ها و افزایش هزینه‌های انرژی، خود را برای دوره‌ای با رشد کندتر آماده می‌کند.

اولساوسکی گفت که آمازون برای کمک به کاهش رکود فروش، “اقداماتی را برای بستن کمربند انجام می دهد”، از جمله توقف استخدام در برخی مشاغل و تعلیق محصولات و خدمات.

او گفت: “ما در مورد استخدام بسیار مراقب خواهیم بود.”