منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آمازون کارمندان خود را به دلیل جرم و جنایت از دفتر خود در مرکز شهر سیاتل اخراج می کند

آمازون کارمندان خود را به دلیل جرم و جنایت از دفتر خود در مرکز شهر سیاتل اخراج می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون کارمندان خود را به دلیل جرم و جنایت از دفتر خود در مرکز شهر سیاتل اخراج می کند

آمازون کارمندان خود را به دلیل جرم و جنایت از دفتر خود در مرکز شهر سیاتل اخراج می کند
مقر آمازون سیاتل. (عکس از brooztechnology)

آمازون به کارمندان می گوید که ممکن است به دلیل جنایتی که اخیراً در اطراف دفتر در مرکز شهر سیاتل در خیابان 300 Pine St.

“با توجه به حوادث اخیر در نزدیکی 3rd and Pine، ما به کارکنانی که در حال حاضر در این مکان هستند یک فضای اداری جایگزین در جای دیگری ارائه می دهیم. یک سخنگوی در بیانیه ای گفت: امیدواریم شرایط بهبود یابد و بتوانیم کارمندان را در صورت ایمن بودن به این مکان بازگردانیم.

بلومبرگ اولین کسی بود که این خبر را اعلام کرد.

در حال حاضر 1800 کارمند در فروشگاه بزرگ سابق میسی آمازون وجود دارد که کمتر از یک مایل از دفتر مرکزی آن فاصله دارد. آمازون این دفتر را در سال 2018 افتتاح کرد.

در اوایل ماه جاری، آدریان دیاز، رئیس پلیس سیاتل، گفت که SPD در حال “ابتکار عملی برای مهار رفتار جنایتکارانه خشونت آمیز” در منطقه نزدیک دفتر آمازون است.

جنایت در مرکز شهر سیاتل باعث شده است که بسیاری از شرکت‌ها، از جمله شرکت‌های فناوری، دفاتر خود را جابه‌جا کنند یا رویکردی منتظر بمانند، حتی با کاهش موارد COVID-19.

شرکت ها همچنین اقداماتی را برای ایمن نگه داشتن کارمندان و مشتریان در حین بازگشت به کارهای شخصی انجام می دهند، از جمله بستن زودتر دفاتر به طوری که کارمندان بتوانند قبل از تاریکی هوا برگردند و کارمندان خصوصی را استخدام می کنند.

اوایل امسال، یک مهندس آمازون در حین راه رفتن در نزدیکی مرکز شهر سیاتل با چوب بیسبال به سرش ضربه خورد. چند روز بعد تیراندازی در محله‌های مرکزی رخ داد که بر اساس آنچه مقامات شهری می‌گویند خشونت‌های مسلحانه در سال گذشته 40 درصد افزایش داشته است.

سیاتل در سال 2021 جهش شدیدی را در جرم و جنایت تجربه می کند، اما این سطوح به سطوح تاریخی مشاهده شده در دهه 80 و 90 نرسیده است. اما این جهش ها هنوز نگران کننده است – به طوری که بروس هارل، شهردار سیاتل، امنیت عمومی را در راس اولین آدرس خود در شهر در ماه گذشته قرار داد.

ماه گذشته، هیئت تحریریه وال استریت ژورنال گفت: «بی قانونی اکنون بهبود اقتصادی سیاتل را مختل کرده است».