• خانه
  • اخبار
  • آمازون و Bandai Namco بازی فانتزی آنلاین “پروتکل آبی” را معرفی کردند

آمازون و Bandai Namco بازی فانتزی آنلاین “پروتکل آبی” را معرفی کردند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون و Bandai Namco بازی فانتزی آنلاین "پروتکل آبی" را معرفی کردند

آمازون و Bandai Namco بازی فانتزی آنلاین "پروتکل آبی" را معرفی کردند
(تصویر از Bandai Namco)

Amazon Games با توسعه دهنده ژاپنی Bandai Namco برای انتشار بازی فانتزی آنلاین خود همکاری کرده است پروتکل آبی خارج از ژاپن در سال 2023.

این همکاری در جریان مراسم پخش Game Awards 2023 به طور زنده از مایکروسافت تئاتر در مرکز شهر لس آنجلس در پنجشنبه شب اعلام شد.

در این بازی شما یک ماجراجو هستید که به دنیایی ناشناخته سفر کرده اید تا راهی برای نجات سیاره رگناس از نابودی اجتناب ناپذیر آن بیابد. بازیکنان می‌توانند از بین پنج کلاس شخصیت با گزینه‌های سفارشی‌سازی گسترده انتخاب کنند و به تنهایی یا در گروه‌ها با یک سیستم مبارزه بی‌درنگ مبتنی بر ترکیبی بازی کنند.

پروتکل آبی برای عرضه در ژاپن در بهار 2023 با آزمایش شبکه در 14 تا 16 ژانویه برنامه ریزی شده است. آمازون بومی سازی و انتشار عنوان را در آمریکای شمالی، اروپا، آمریکای جنوبی، استرالیا و نیوزیلند انجام خواهد داد. در همه مکان ها، پروتکل آبی به صورت رایگان برای رایانه های شخصی، ایکس باکس سری X|S و پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.

کریستف هارتمن، معاون آمازون گیمز، در یک بیانیه رسمی مطبوعاتی نوشت: «Bandai Namco Online دنیایی با بالاترین کیفیت را با داستانی قانع‌کننده خلق کرده است که جامعه را می‌سازد و بازیکنان را در یک ماجراجویی اکشن غرق می‌کند.

از آنجایی که انیمه همچنان در حال افزایش محبوبیت در سرتاسر جهان است، ما مشتاقانه منتظر معرفی آن هستیم پروتکل آبی به بازیکنان غرب در سال آینده.»

مراسم جوایز گیم امسال نسبت به سال 2021 نسبتاً کوتاه بود و در آن اعلان‌های بزرگ بازی جدید با وقفه‌های گاه و بیگاه برای اهدای جایزه به نمایش گذاشته شد.

سایر اخبار اقیانوس آرام شمال غربی از جوایز بازی امسال عبارتند از:

  • تیمی از ونکوور، بریتیش کلمبیا در پشت صحنه موفقیت مستقل 2018 سلست در سال 2019 به عنوان بازی بسیار خوب ثبت نام کرد. پروژه بعدی او به نام «مترویدوانیا». تیغه زمیناولین نمایش عمومی خود را در GA با یک تریلر کوتاه و تاریخ انتشار 2024 انجام داد.
  • به کن و روبرتا ویلیامز غار عظیم سه بعدی تاریخ انتشار رسمی دارد: 19 ژانویه.
  • استقرار Polyarc Games مستقر در سیاتل برنده بهترین بازی VR/AR برای آخرین بازی خود، VR Adventure شد ماس: کتاب دوم.
  • انحصاری نینتندو سرنیزه 3 جایزه Game Award بهترین بازی اکشن را دریافت کرد.
  • را سرنیزه توسعه‌دهندگان همچنین پیش‌درآمدی را اعلام کردند که قرار است در 17 مارس عرضه شود ریشه های Bayonetta: Cereza and the Lost Demonکه یک بازی نقش آفرینی اکشن آبرنگی است که در دوران کودکی بایونتا جریان دارد. پسندیدن Bayonetta 3، Origins به نظر می رسد منحصر به فرد سوییچ باشد.
  • نینتندو همچنین جوایز بازی را برای مورد انتظارترین بازی جمع آوری کرد (The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom), بهترین بازی خانوادگی (کربی و سرزمین فراموش شدهو بهترین بازی چند نفره (Splatoon 3). داگ باوزر از نینتندو آمریکا حاضر بود جوایز را از طرف این شرکت دریافت کند.
  • ماجراجویی تعاملی مایکروسافت همانطور که غروب می شود جایزه Games for Impact را به خانه برد، که به نشریاتی اعطا می شود که «به مسائل مهم اجتماعی می پردازند».