منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آمازون هزینه های سفر برای سقط جنین و سایر درمان های پزشکی را بازپرداخت خواهد کرد

آمازون هزینه های سفر برای سقط جنین و سایر درمان های پزشکی را بازپرداخت خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون هزینه های سفر برای سقط جنین و سایر درمان های پزشکی را بازپرداخت خواهد کرد

آمازون هزینه های سفر برای سقط جنین و سایر درمان های پزشکی را بازپرداخت خواهد کرد
به گفته مؤسسه غیرانتفاعی Guttmacher، ایالت هایی که احتمالاً در صورت سقوط روو و وید، سقط جنین با رنگ نارنجی را ممنوع خواهند کرد. این نقشه تعاملی است و مسافتی را که زنان برای مراقبت باید طی کنند را نشان می دهد. (نقشه موسسه Gutmacher)

آمازون تا سقف 4000 دلار در سال به کارمندان ایالات متحده برای سفر و اقامت برای درمان های پزشکی که در 100 مایلی خانه کارمند یا از طریق مراقبت مجازی از جمله سقط جنین در دسترس نیست، بازپرداخت می کند.

به گزارش رویترز، سیاست جدید روز دوشنبه در ایمیلی به کارمندان اعلام شد. سخنگوی آمازون این سیاست جدید را تایید کرد.

اعلام آمازون مصادف شد با داستانی از Politico در روز دوشنبه مبنی بر اینکه دادگاه عالی ایالات متحده در حال انتشار پیش نویس نظری مبنی بر ابطال Roe v. Wade است.

شرکت‌های دیگر، از جمله سیتی‌گروپ، یلپ و استارت‌آپ گلوفورج در سیاتل، سیاست‌های مشابهی را با تصویب قوانین محدودکننده دسترسی به سقط جنین در ایالت‌های بیشتری اجرا کردند. اگر رو در مقابل وید سقوط کند، بسیاری از زنان باید صدها مایل به ایالت های دیگر سفر کنند تا به مراقبت های سقط جنین دسترسی پیدا کنند.

سخنگوی مایکروسافت در پاسخ به سوال brooztechnology در مورد تمام مزایای بازپرداخت مربوط به کارمندان از اظهار نظر خودداری کرد.

به گزارش رویترز، مزایای آمازون به‌طور عطف به ماسبق تا اول ژانویه اعمال می‌شود و برای کارکنان انبار و شرکت‌های ایالات متحده یا تحت پوشش افراد وابسته باز است. بازپرداخت برای درمان های غیرتهدید کننده زندگی طبق برنامه های بهداشتی Premera و Aetna در دسترس است و بر اساس یک سیاست جداگانه بازپرداخت تا سقف 10000 دلار هزینه سفر برای شرایط تهدید کننده زندگی است.