• خانه
  • اخبار
  • آمازون هزینه های جدید تحویل مواد غذایی را اضافه می کند

آمازون هزینه های جدید تحویل مواد غذایی را اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون هزینه های جدید تحویل مواد غذایی را اضافه می کند

آمازون هزینه های جدید تحویل مواد غذایی را اضافه می کند
(عکس فایل آمازون)

آمازون هزینه های خدمات جدیدی را برای اعضای Prime که خواربارهایی به ارزش کمتر از 150 دلار از طریق سرویس تحویل آمازون Fresh دریافت می کنند، در نظر گرفته است.

آمازون در ایمیلی به مشتریان گفت که شروع به اضافه کردن هزینه حمل و نقل 3.95 دلاری به سفارش‌های بین 100 تا 150 دلار خواهد کرد. 6.95 دلار برای سفارشات بین 50 تا 100 دلار؛ و 9.95 دلار برای سفارش های زیر 50 دلار.

اعضای Prime در مناطق منتخب قبلاً برای هر سفارش بیش از 35 دلار ارسال رایگان دریافت می کردند.

“ما در حال معرفی هزینه خدمات برای برخی از سفارش‌های تحویل آمازون Fresh هستیم تا قیمت‌ها را در فروشگاه‌های مواد غذایی آنلاین و فیزیکی خود پایین نگه داریم، زیرا هزینه تحویل مواد غذایی را بهتر پوشش می‌دهیم و همچنان به ما امکان می‌دهیم تا یک تجربه تحویل ثابت، سریع و با کیفیت را ارائه دهیم. یک سخنگوی آمازون در بیانیه ای ایمیلی گفت.

هزینه های جدید، که علاوه بر عضویت سالانه 140 دلاری Prime است، از 28 فوریه اعمال می شود.

آمازون ده‌ها فروشگاه مواد غذایی Fresh را در ایالات متحده اداره می‌کند و در سال 2007 شروع به تحویل مواد غذایی کرد. غول فناوری Whole Foods را در سال 2017 خریداری کرد زیرا به طور چشمگیری فشار خود را به فضای خواربار فروشی گسترش داد. در سال 2021، آمازون هزینه 9.95 دلاری را به سفارشات تحویل Whole Foods اضافه کرد که قبلاً برای اعضای Prime که بیش از 35 دلار هزینه می کردند رایگان بود.

آمازون در ایمیل خود به مشتریان اعلام کرد که به ارائه فرصت‌های تحویل دو ساعته برای همه سفارش‌ها ادامه می‌دهد و مشتریان در برخی مناطق می‌توانند با پرداخت هزینه کمتر، یک پنجره تحویل طولانی‌تر را انتخاب کنند.

هزینه های جدید در حالی است که آمازون به دنبال کاهش هزینه ها است. این شرکت 18000 نفر یا حدود 5 درصد از نیروی کار شرکتی خود را اخراج می کند و خدمات مختلف را تعطیل می کند.