• خانه
  • اخبار
  • آمازون می گوید که “بزرگترین ثبت نام های سه ساعته” خود را برای Prime در اولین استریم انحصاری NFL داشته است

آمازون می گوید که “بزرگترین ثبت نام های سه ساعته” خود را برای Prime در اولین استریم انحصاری NFL داشته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون می گوید که "بزرگترین ثبت نام های سه ساعته" خود را برای Prime در اولین استریم انحصاری NFL داشته است

آمازون می گوید که "بزرگترین ثبت نام های سه ساعته" خود را برای Prime در اولین استریم انحصاری NFL داشته است
(تصویر آمازون از طریق توییتر)

آمازون در حال حاضر میوه هایی را از سرمایه گذاری هنگفت خود در پخش زنده NFL می بیند.

بر اساس یک یادداشت داخلی ارسال شده توسط جی مارین، مدیر عامل آمازون که توسط brooztechnology به دست آمده است، این شرکت گفت که “بزرگترین سه ساعت ثبت نام در US Prime” را در طول بازی انحصاری پنجشنبه شب فوتبال مشاهده کرده است.

بازی Chargers vs. The Chiefs اولین معامله 11 میلیارد دلاری آمازون برای حقوق پخش انحصاری با NFL بود.

آمازون در چند سال گذشته بازی های پنج شنبه شب فوتبال را پخش کرده است، اما این اولین استریم انحصاری بود. در بیشتر موارد، طرفداران برای تماشای بازی باید 139 دلار در سال اشتراک Prime (یا 14.99 دلار در ماه) داشته باشند.

افزایش ثبت نام های Prime برای آمازون کلیدی است، زیرا برنامه عضویت بخش مهمی از تجارت آن است. مطالعات نشان می دهد که اعضای Prime به طور قابل توجهی بیشتر از اعضای غیرPrime در Amazon.com هزینه می کنند.

افزودن مشترکین بیشتر نیز به موقع است، زیرا رقبای مانند Walmart و Target برنامه های عضویت خود را راه اندازی یا تقویت می کنند.

این شرکت مطمئنا از این بازی استفاده کرده است به عنوان یک وسیله تبلیغاتی برای Primeعلاوه بر محصولات و محتوای خودش. بسیاری از تبلیغات درون بازی برای تبلیغ نمایش جدید ارباب حلقه ها آمازون استفاده شد.

آمازون در اوایل سال جاری هزینه سالانه عضویت در پرایم ایالات متحده را 20 دلار به 139 دلار افزایش داد تا این افزایش به دلیل کمبود نیروی کار، دستمزدهای بالاتر، مشکلات زنجیره تامین و هزینه های حمل و نقل اضافی را جبران کند. این امر باعث شد واشنگتن پست یک مسابقه تعاملی راه اندازی کند و به مشتریان کمک کند تا بفهمند آیا عضویت ارزشش را دارد یا خیر.

علاوه بر پخش زنده ورزش‌ها و سایر محتوای ویدیویی، مزایای Prime شامل ارسال رایگان، فضای ذخیره‌سازی ابری، تخفیف در Whole Foods و موارد دیگر است.

آمازون در سه ماهه دوم 8.7 میلیارد دلار درآمد از اشتراک گزارش داد که نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش داشته است. بیش از 200 میلیون عضو Amazon Prime در سراسر جهان وجود دارد.

یادداشت مارین همچنین خاطرنشان کرد که پخش تلویزیونی پنج شنبه شب فوتبال “پربیننده ترین شب پربیننده ایالات متحده در تاریخ پرایم ویدئو” بود و بینندگان فراتر از انتظارات بود. او همچنین با توجه به اینکه بدون وقفه یا تأخیر عمده پخش شد، این جریان را یک «دستاورد فنی بزرگ» خواند.

قرارداد آمازون با NFL آخرین نمونه از ورزش های زنده است که به صورت آنلاین و به دور از تلویزیون کابلی سنتی انجام می شود، با غول های فناوری از جمله اپل برای حقوق پخش سودآور مناقصه می شوند.