• خانه
  • اخبار
  • آمازون مزایای تحویل Prime و دسترسی خود را به سایت‌های تجارت الکترونیک مستقل گسترش خواهد داد

آمازون مزایای تحویل Prime و دسترسی خود را به سایت‌های تجارت الکترونیک مستقل گسترش خواهد داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون مزایای تحویل Prime و دسترسی خود را به سایت‌های تجارت الکترونیک مستقل گسترش خواهد داد

آمازون مزایای تحویل Prime و دسترسی خود را به سایت‌های تجارت الکترونیک مستقل گسترش خواهد داد
برنامه خرید با پرایم آمازون مزایای پرداخت و تحویل پرایم را به سایت‌های تجارت الکترونیک مستقل گسترش می‌دهد. عکس آمازون

یک برنامه جدید آمازون به اعضای Prime این امکان را می دهد که اقلامی را در سایت های تجارت الکترونیک غیر آمازون خریداری کنند، درست مانند Amazon.com، از جمله پرداخت ساده و تحویل رایگان اقلام در روز بعد.

این بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر آمازون برای گسترش محموله‌های خود فراتر از دیوارهای دیجیتال خود، رقابت مستقیم‌تر با UPS و FedEx است، حرکتی که تحلیل‌گران در سال گذشته امیدوار بودند.

این برنامه که چهارشنبه شب اعلام شد، به خرده فروشان اجازه می دهد تا دکمه «خرید با پرایم» را در کنار اقلام واجد شرایط در سایت های تجارت الکترونیکی خود قرار دهند.

این شرکت گفت که در ابتدا، فقط با دعوت از کسانی که از خدمات انبارداری و تحویل آمازون استفاده می کنند در دسترس خواهد بود، اما در نهایت حتی برای خرده فروشانی که این کار را نمی کنند نیز باز خواهد بود.

او توضیح داد: «تجار شرکت‌کننده لوگوی Prime و تاریخ تحویل مورد انتظار محصولات واجد شرایط را در فروشگاه آنلاین خود نشان می‌دهند، تجربه آسان و راحت را هنگام پرداخت با آمازون پی ارائه می‌دهند و از شبکه اجرایی آمازون برای تحویل سفارش‌ها استفاده می‌کنند.» پیتر، معاون رئیس آمازون. لارسن. آمازون همچنین برگرداندن رایگان سفارشات واجد شرایط را مدیریت خواهد کرد.

آمازون این برنامه را به عنوان یک مزیت اضافی برای اعضای Prime تبلیغ می کند.

این شرکت همچنین این را به عنوان یک انگیزه تجاری برای خرده‌فروشانی می‌بیند که مستقیماً به مصرف‌کنندگان می‌فروشند و به آنها پیشرفت‌های جدیدی را برای بیش از 200 میلیون عضو Prime می‌دهد، در حالی که انجام خرید را برای خریداران آسان‌تر و در نتیجه احتمال بیشتری می‌دهد.

برنامه خرید با پرایم همچنین می‌تواند با ایجاد درآمد اضافی از کارمزدهای مختلف فروش و ایجاد بینش بیشتر در مورد عادات خرید گسترده‌تر اعضای Prime خود، به سود آمازون باشد.

با این حال، به نظر می رسد آمازون در تلاش است تا تعادلی را با خرده فروشان درگیر در این برنامه ایجاد کند.

به عنوان مثال، در سؤالات متداول در مورد بازرگانان، این شرکت می گوید که Buy with Prime برای تکمیل و نه جایگزین کردن تجربه پرداخت طبیعی در سایت های تجارت الکترونیک طراحی شده است.

علاوه بر این، بازرگانان اطلاعات کلیدی مشتری را برای خریدارانی که از این برنامه استفاده می کنند، دریافت خواهند کرد.

سؤالات متداول تاجر توضیح می‌دهد: «با خرید با پرایم، اطلاعاتی درباره سفارش‌های مشتری دریافت خواهید کرد، از جمله آدرس‌های ایمیل برای سفارش‌های مشتری، که می‌توانید از آنها برای ارائه خدمات مشتری و ایجاد روابط مستقیم با مشتری استفاده کنید».

این شرکت گفت که قیمت گذاری بر اساس واحد خواهد بود که شامل «هزینه خدمات، کارمزد پردازش پرداخت و هزینه اجرا و ذخیره سازی» می شود.

این شرکت می‌گوید تاجران شرکت‌کننده ملزم نخواهند بود که قیمت‌ها و انتخاب‌های مشابه Amazon.com را در سایت‌های خود داشته باشند و برای شرکت در برنامه نیازی به فروش در Amazon.com نخواهند داشت.

این اطلاعیه پلتفرم تجارت الکترونیک BigCommerce را توصیف می کند که سال گذشته با آمازون به عنوان یک شریک کلیدی در برنامه شریک شد.

این آخرین اشاره شرکت به اهمیت تجارت الکترونیکی فراتر از Amazon.com است. به عنوان مثال، خرید پلت فرم تجارت الکترونیک Selz توسط آمازون در سال گذشته، به عنوان تلاشی برای مقابله با رشد Shopify به عنوان یک پلتفرم برای سایت های تجارت الکترونیک مستقل تلقی می شود.

آمازون می گوید برنامه Buy with Prime امسال تنها با دعوت نامه به خرده فروشان معرفی می شود.