منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آمازون مرکز تامین پناهندگان اوکراینی را افتتاح می کند که بزرگترین مرکز بشردوستانه آن تا به امروز است

آمازون مرکز تامین پناهندگان اوکراینی را افتتاح می کند که بزرگترین مرکز بشردوستانه آن تا به امروز است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.

دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.
آمازون به ذخیره و توزیع کمک های مالی به پناهندگان اوکراینی در کشورهای اروپایی کمک می کند. (عکس آمازون)

آمازون انبارهای اسلواکی را که قبلاً برای انجام سفارشات مشتریان مورد استفاده قرار می‌گرفت، به یک مرکز بزرگ کمک‌های بشردوستانه تبدیل کرده است تا تدارکات بسیار مورد نیاز را برای پناهجویان فراری از جنگ در همسایه اوکراین فراهم کند.

آمازون می گوید تیم هایی از سرتاسر جهان گرد هم آمده اند تا 5000 فوت مربع فضا را در 10 روز تبدیل کنند و این بزرگترین مرکزی است که آمازون تاکنون ساخته است. آمازون از تخصص خود در لجستیک جهانی برای تحویل سریع و کارآمد اقلامی مانند مواد سرپناه، اقلام بهداشتی، پتو و لباس به سازمان‌های خط مقدم استفاده خواهد کرد.

شبکه ای از مراکز عملکرد در سرتاسر اروپا آماده ارائه بیش از 4 میلیون کالای اهدایی شده توسط آمازون و مشتریانش است، و این شرکت آنچه را که باید به طور مستقیم بر اساس نیازهای خیریه اهدا کند را پر می کند. مشتریان در اروپا می توانند برای حمایت از تلاش های خود از طریق لیست های ویژه در فروشگاه های اروپایی آمازون کمک مالی کنند.

دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.
(عکس آمازون)

تیم خدمات حمل و نقل آمازون اقلامی را به مرکز جدید در اسلواکی تحویل می دهد و از آنجا با مشارکت خیریه هایی از جمله Save The Children و فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و جمعیت هلال احمر بین پناهندگان آواره توزیع می شود.

مکان این مرکز به انتقال کمک های بشردوستانه به لهستان، مجارستان، اسلواکی، رومانی، مولداوی و جمهوری چک برای کمک به خانواده های اوکراینی نیازمند سرعت می بخشد.

کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان تخمین می زند که 10 میلیون نفر از حمله روسیه به اوکراین فرار کرده اند که 3.5 میلیون نفر به کشورهای همسایه پناهنده شده اند و 6.5 میلیون نفر در اوکراین آواره شده اند.

آمازون قبلاً اعلام کرده بود که 5 میلیون دلار به گروه هایی مانند یونیسف، کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل، برنامه جهانی غذا، صلیب سرخ، Polska Akcja Humanitarna و Save the Children کمک خواهد کرد و تا 5 میلیون دلار بیشتر به کمک کارمندان خواهد رسید.

آمازون یک صفحه ویژه برای جمع آوری کمک های مردمی برای کمک های بشردوستانه از طریق صلیب سرخ و Save the Children دارد.