• خانه
  • اخبار
  • آمازون مد با اسنپ همکاری کرده است تا به خریداران اجازه دهد از واقعیت افزوده برای امتحان عینک استفاده کنند

آمازون مد با اسنپ همکاری کرده است تا به خریداران اجازه دهد از واقعیت افزوده برای امتحان عینک استفاده کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون مد با اسنپ همکاری کرده است تا به خریداران اجازه دهد از واقعیت افزوده برای امتحان عینک استفاده کنند

آمازون مد با اسنپ همکاری کرده است تا به خریداران اجازه دهد از واقعیت افزوده برای امتحان عینک استفاده کنند
(تصاویر آمازون)

آمازون برای تجربه مد واقعیت افزوده با اسنپ همکاری کرده است که به مشتریان اجازه می دهد مارک ها و سبک های مختلف عینک را به صورت دیجیتالی امتحان کنند و سپس خرید کنند.

روش خرید مجازی آزمایشی به 363 میلیون کاربر فعال روزانه اسنپ چت امکان دسترسی به هزاران مدل عینک در آمازون مد را می دهد.

آمازون گفت این دو شرکت استانداردهایی را برای دارایی های سه بعدی ایجاد کرده اند که به کتابخانه دارایی های آمازون اجازه می دهد با فناوری AR Try-On Snap یکپارچه شود. فناوری آمازون با لنزهای اسنپ کار می کند تا امکان اشتراک گذاری دارایی های سه بعدی و اطلاعات محصول و همچنین به روز رسانی پویا را فراهم کند و اطلاعاتی در مورد انتخاب، جزئیات محصول و در دسترس بودن محصول را در اختیار خریداران قرار دهد.

Muge Erdirik Dogan، رئیس آمازون مد، در بیانیه‌ای خبری گفت: «میلیون‌ها مشتری به طور مرتب از فناوری AR آمازون برای خرید در فروشگاه‌های ما استفاده می‌کنند، در حالی که آزمایش مجازی عینک مورد علاقه مشتریان قدیمی بوده است.» ما از شراکت با اسنپ چت و گسترش بیشتر خرید AR برای برندهای مد و نسل جدید خریداران دیجیتال امروزی هیجان‌زده هستیم.»

لنزهای فروشگاهی از طریق حساب عمومی اسنپ چت آمازون در دسترس خواهند بود — @amazonfashion; در Snap’s Lens Explorer در بخش For You و Dress Up. و در چرخ فلک لنز دوربین اسنپ.

برای استفاده از این تجربه، مشتریان می‌توانند به صفحه پروفایل اسنپ‌چت آمازون مد مراجعه کنند و روی «عدسی‌ها» ضربه بزنند تا به مجموعه‌ای از سبک‌های عینک موجود برای آزمایش دیجیتال هدایت شوند. هنگامی که مشتری انتخاب خود را انجام داد، می تواند برای خرید از فروشگاه مد آمازون کلیک کند.

این جدیدترین نوآوری در فضای مد برای غول فناوری است. این شرکت اولین فروشگاه‌های لباس آمازون استایل خود را امسال افتتاح کرد و تخصص تکنولوژیک خود را با تمایل همیشگی خریداران برای دست زدن و امتحان کردن کالاها ترکیب کرد. در سال 2017، brooztechnology ابزار “Outfit Compare” آمازون را آزمایش کرد و ما Prime Wardrobe را به عنوان روشی جدید برای خرید و امتحان لباس در سال 2018 آزمایش کردیم. آمازون همچنین یک خط لباس خصوصی قابل توجه دارد.