منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آمازون قصد دارد با یک برنامه جدید Amp که به کاربران امکان می دهد برنامه های خود را دی جی داشته باشند، در مورد رادیو تجدید نظر کند

آمازون قصد دارد با یک برنامه جدید Amp که به کاربران امکان می دهد برنامه های خود را دی جی داشته باشند، در مورد رادیو تجدید نظر کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون قصد دارد با یک برنامه جدید Amp که به کاربران امکان می دهد برنامه های خود را دی جی داشته باشند، در مورد رادیو تجدید نظر کند

آمازون در حال تنظیم کردن تجارت رادیویی – یا نسخه رادیویی برای سال 2022 است.

این شرکت روز سه‌شنبه از اپلیکیشن جدیدی به نام Amp رونمایی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد برنامه‌های رادیویی زنده خود را به همراه کاتالوگی از میلیون‌ها آهنگ دارای مجوز و فرصت تعامل با تماس‌گیرندگان، DJ کنند.

نسخه بتای محدود برای iOS در دسترس است و استفاده از آن رایگان است.

جان چیانکوتی، معاون Amp، در یک پست وبلاگی گفت که آمازون در حال ایجاد نسخه جدیدی از رادیو است که مجموعه ای بی پایان از نمایش ها خواهد داشت.

چیانکوتی گفت: «رادیو همیشه درباره موسیقی و فرهنگ بوده است. اما تصور کنید که امروز برای اولین بار رسانه را اختراع می کنید. شما آنچه را که مردم در رادیو دوست دارند – مکالمات خودجوش، اکتشافات موسیقی جدید، شخصیت های متنوع و برنامه های گسترده – با هر چیزی که با فناوری امروز ممکن است ترکیب کنید.

وب‌سایت Amp کاربران جدید را از طریق برخی از بهترین روش‌ها برای شروع، از جمله نحوه راه‌اندازی حساب، شروع به گوش دادن، برقراری تماس، راه‌اندازی نمایش، توسعه یک انجمن و موارد دیگر راهنمایی می‌کند.

آمازون می‌گوید این برنامه دارای اکتشاف و اعلان‌های داخلی است تا شنوندگان بتوانند سازندگان و برنامه‌های آینده را پیدا کرده و دنبال کنند. میزبان ها می توانند تماس گیرندگان را دریافت کنند و کنترل کنند که چه کسی و چه زمانی صحبت می کند. مجری‌ها همچنین می‌توانند برنامه‌ها را از قبل برنامه‌ریزی کرده و برنامه‌ریزی کنند و آهنگ‌ها را در زمان واقعی با مخاطبان خود گوش دهند.

آمازون با محتوای صوتی غریبه نیست. آمازون موزیک و شرکت کتاب صوتی Audible متعلق به آمازون در سال 2020 به پادکست گسترش یافتند. این شرکت همچنین استودیوی تولید پادکست Wondery را خریداری کرد.

Spotify قبلاً یک تجربه صوتی را راه اندازی کرده است که موسیقی و محتوای چت را ترکیب می کند.

آمازون قبلاً شخصیت های موسیقی مانند Nicki Minaj، Pusha Ti و Travis Barker و همچنین افراد مشهور و مجریان رادیویی را برای تبلیغ انتشار Amp ثبت کرده است.

چیانکوتی گفت: «برای دستیابی به مخاطب، لازم نیست در ایستگاه رادیویی شغلی پیدا کنید. آنها فقط باید یک برنامه را از تلفن آمپ خود شروع کنند و به همه برسند.”

در یک پست وبلاگ آمازون، Ciancutti سوالات و پاسخ های بیشتری را در مورد چگونگی “بازنگری رادیو” توسط آمپ بحث می کند.