• خانه
  • اخبار
  • آمازون قصد دارد اتوماسیون الکسا را ​​با کیت توسعه‌دهنده محیطی جدید به سطح بالاتری برساند

آمازون قصد دارد اتوماسیون الکسا را ​​با کیت توسعه‌دهنده محیطی جدید به سطح بالاتری برساند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون قصد دارد اتوماسیون الکسا را ​​با کیت توسعه‌دهنده محیطی جدید به سطح بالاتری برساند

آمازون قصد دارد اتوماسیون الکسا را ​​با کیت توسعه‌دهنده محیطی جدید به سطح بالاتری برساند
کیت توسعه‌دهنده جدید آمازون به توسعه‌دهندگان شخص ثالث اجازه می‌دهد تا اتوماسیون‌های جدید «محیطی» را در ارتباط با الکسا ایجاد کنند. (عکس از brooztechnology/Todd Bishop)

وقتی خانه را ترک می کنید و سیستم امنیتی خود را فعال می کنید، آیا ربات شما نباید بدون اینکه به شما بگوید زمان شروع به کار است، جاروبرقی را جارو می کند؟

آمازون اینطور فکر می کند. این یکی از سناریوهایی است که این شرکت صبح چهارشنبه در معرفی کیت توسعه‌دهنده Home Ambient جدید الکسا ارائه کرد. این مجموعه فناوری‌هایی را برای توسعه‌دهندگان دستگاه‌ها و خدمات شخص ثالث ارائه می‌کند تا اتصالات بدون درز بیشتری به دستگاه‌ها و دستیار صوتی آمازون ایجاد کنند.

این شرکت می‌خواهد توسعه فناوری خانه‌های هوشمند را تشویق کند که در آن دستگاه‌ها و خدمات به جای دستورالعمل‌های صریح کاربر در حال حاضر، از آنچه در اطرافشان اتفاق می‌افتد، سرنخ می‌گیرند.

دیو لیمپ، معاون ارشد دستگاه‌ها و سرویس‌های آمازون، در ارائه‌ای در صبح روز چهارشنبه در ساعت 24، گفت: «در حالی که ما کاملاً به قدرت رابط صوتی اعتقاد داریم، اما به یک خانه جوی آینده نیز معتقدیم که به شما امکان می‌دهد کمتر با الکسا صحبت کنید. کنفرانس توسعه دهندگان مجازی الکسا لایو آمازون.

لیمپ گفت که کیت توسعه جدید همچنین نشان دهنده این است که بسیاری از شرکت‌های مختلف فناوری‌های کلیدی را برای یک خانه هوشمند در درازمدت ارائه می‌کنند و مهم است که فناوری‌های فروشندگان مختلف با هم کار کنند.

این بخشی از تلاش گسترده‌تر این شرکت برای مقابله با رشد کندتر بازار بلندگوهای هوشمند در چند سال گذشته است. آمازون همچنان رهبر بازار است و پس از آن گوگل. آمازون و دیگران امیدوارند که سهولت استفاده و اتوماسیون فناوری خانه های هوشمند درها را به روی مخاطبان بیشتری باز کند.

علاوه بر کیت توسعه‌دهنده جدید، آمازون پشتیبانی بیشتری از دستگاه‌هایی با استفاده از استاندارد قابلیت همکاری Matter که توسط آمازون، اپل و گوگل تأیید شده است، اعلام می‌کند. بر اساس اعلامیه های قبلی، آخرین اقدامات آمازون بر راه اندازی ساده دستگاه های Matter و اتصال به دستگاه های Matter از طریق WiFi متمرکز است.