• خانه
  • اخبار
  • آمازون فناوری تشخیص چهره را برای تأیید هویت فروشنده آزمایش خواهد کرد

آمازون فناوری تشخیص چهره را برای تأیید هویت فروشنده آزمایش خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون فناوری تشخیص چهره را برای تأیید هویت فروشنده آزمایش خواهد کرد

آمازون فناوری تشخیص چهره را برای تأیید هویت فروشنده آزمایش خواهد کرد
تصویر توسط brooztechnology

آمازون تشخیص چهره، تشخیص تقلبی و سایر فناوری‌های خودکار را به عنوان جایگزین جدیدی برای بررسی انسانی برای تأیید هویت فروشندگان آنلاین آزمایش خواهد کرد.

این شرکت در پستی در صبح روز سه شنبه اعلام کرد که این آزمایش به عنوان یک گزینه داوطلبانه برای فروشندگان احتمالی در ایالات متحده از امروز معرفی می شود. چت ویدیویی با بازبین‌ها یک جایگزین برای کسانی است که مایل به شرکت نیستند.

آمازون می گوید در حال پاسخگویی به بازخورد صاحبان مشاغل کوچک است که درخواست فرآیند تأیید کارآمدتری داشتند. تأیید هویت بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر این شرکت برای مبارزه با تقلب در پلتفرم خود است.

Anirudh Chandrakant، مدیر خدمات ثبت نام فروشنده آمازون، در این نشریه گفت: “تست ما تعیین می کند که آیا می توانیم به همان اعتبار فرآیندهای فعلی خود در تأیید هویت دست پیدا کنیم، در حالی که تجربه بهتری را برای فروشندگانی که این فرآیند تأیید را انتخاب می کنند ارائه می دهیم.” تست.

آمازون می‌گوید از داده‌های بیومتریک صرفاً برای تأیید هویت استفاده می‌کند تا مشخص کند که آیا فردی زنده است یا خیر و آیا آن شخص با عکسی که در کارت شناسایی صادر شده توسط دولت مطابقت دارد یا خیر.

این شرکت می گوید که تصاویر در هنگام حمل و نقل و در حالت استراحت رمزگذاری می شوند و به قوانین و مقررات مربوط به حریم خصوصی پایبند هستند.

این شرکت به طور مشابه تماس‌های ویدیویی زنده را برای تأیید هویت آزمایش کرد که از آوریل 2020 شروع شد و قبل از ایجاد رویکرد استاندارد برای ورود فروشنده.

در اینجا نحوه توصیف آمازون فرآیند بررسی جدید برای فروشندگان بالقوه است.

  1. اول، آنها دسترسی به دوربین دستگاه خود را فراهم می کنند و یک سری مراحل به آنها نشان داده می شود که در آن تصاویری از چهره آنها و مدارک شناسایی صادر شده توسط دولت ضبط می شود.
  2. سپس تصاویر با استفاده از مدل های یادگیری ماشینی برای ایجاد اندازه گیری های منحصر به فرد صورت به نام بیومتریک صورت تجزیه و تحلیل می شوند. این داده‌ها در زمان واقعی پردازش می‌شوند تا تأیید شود که چهره فروشنده احتمالی با چهره موجود در شناسه رسمی او مطابقت دارد.
  3. پس از تکمیل این فرآیند، فروشنده احتمالی یک صفحه تأیید صحت معلق را مشاهده خواهد کرد.
  4. در طول آزمایش، تصمیمات سیستم را به صورت دستی بررسی می کنیم و هویت فروشنده را تأیید می کنیم و طی چند روز تصمیم را به فروشندگان احتمالی اطلاع می دهیم. در آینده، بسیاری از این تصمیمات به صورت خودکار و فوراً ابلاغ خواهند شد.

فناوری تشخیص چهره در برخی سناریوها به دلیل نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی و احتمال سوگیری، انتقاداتی را به دنبال داشته است. آمازون، مایکروسافت و دیگران ارائه فناوری تشخیص چهره به مجریان قانون را متوقف کرده اند.