• خانه
  • اخبار
  • آمازون “فروش دسترسی زودهنگام” دو روزه را برای 11 تا 12 اکتبر تعیین می کند، به این امید که جرقه ای برای خرید زود هنگام تعطیلات ایجاد کند.

آمازون “فروش دسترسی زودهنگام” دو روزه را برای 11 تا 12 اکتبر تعیین می کند، به این امید که جرقه ای برای خرید زود هنگام تعطیلات ایجاد کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون "فروش دسترسی زودهنگام" دو روزه را برای 11 تا 12 اکتبر تعیین می کند، به این امید که جرقه ای برای خرید زود هنگام تعطیلات ایجاد کند.

آمازون "فروش دسترسی زودهنگام" دو روزه را برای 11 تا 12 اکتبر تعیین می کند، به این امید که جرقه ای برای خرید زود هنگام تعطیلات ایجاد کند.
“فروش دسترسی زودهنگام” آمازون شکاف بین خرید از مدرسه و تعطیلات را پر می کند. (عکس فایل brooztechnology/Todd Bishop)

آمازون تأیید کرده است که یک رویداد خرید آنلاین جدید را در تاریخ 11 تا 12 اکتبر برگزار خواهد کرد که منحصراً برای اعضای Prime است – با هدف تکرار اثر رویداد سالانه پرایم روز تابستانی خود برای افزایش فروش در یک استراحت سنتی دیگر در تقویم خرید.

با اعلام «فروش اولیه دسترسی زودهنگام» جدید یکشنبه شب، آمازون به دنبال آغاز فصل اوج خرید تعطیلات است.

در تغییر جدید دیگری، آمازون می‌گوید که فهرست ۱۰۰ محصول برتر را همراه با فروش اولیه دسترسی زودهنگام منتشر می‌کند که آن را «برخی از محبوب‌ترین و قابل هدیه‌ترین کالاهای فصل» توصیف می‌کند.

این شرکت می‌گوید در طول این دو روز معاملاتی را از این لیست ارائه می‌کند، «با ارائه صرفه‌جویی بزرگ در تمام دسته‌های برتر، از جمله لوازم الکترونیکی، مد، خانه، آشپزخانه، حیوانات خانگی، اسباب‌بازی‌ها و دستگاه‌های آمازون».

گزارش‌های مربوط به دومین رویداد خرید Prime در ماه ژوئن بر اساس اعلان‌های ارائه شده برای فروشندگان شخص ثالث در پورتال فروشنده داخلی آمازون منتشر شد. هفته گذشته، تاریخ ها و سایر جزئیات رویداد جدید پاییز از طریق صفحه شرایط و ضوابط در وب سایت آمازون به بیرون درز کرد که از آن زمان حذف شده است.

پس از عرضه در سال 2015، پرایم دی اصلی به یکی از بزرگترین نقاط عطف سالانه شرکت مستقر در سیاتل تبدیل شد، که در نهایت به دو روز گسترش یافت و عملاً دومین فصل اوج خرید را ایجاد کرد.

یکی از سخنگویان آمازون در پاسخ به این سوال که آیا فروش اولیه دسترسی زودهنگام به یک رویداد سالانه تبدیل خواهد شد، از حدس و گمان در مورد برنامه های آتی خودداری کرد و گفت که این شرکت “تمرکز خود را بر ویژه کردن رویداد جدید امسال برای اعضای خود متمرکز کرده است.”

فروش اصلی دسترسی زودهنگام در زمانی از سال انجام می‌شود که اغلب در خرده‌فروشی‌ها، بین خرید از مدرسه و شروع سنتی فصل خرید تعطیلات در نوامبر، آرامش وجود دارد.

خرده فروشان رقیب اغلب با برگزاری همزمان فروش خود به Prime Day باز می گردند. هنوز مشخص نیست که آیا رویداد فروش پاییز همان اثر موجی را در سراسر صنعت خواهد داشت یا خیر، اما Target هفته گذشته اعلام کرد که “روزهای معامله” خود را در 6 تا 8 اکتبر برگزار می کند و Walmart پنجره بازگشت تعطیلات طولانی خود را به اکتبر منتقل کرد. .

آمازون "فروش دسترسی زودهنگام" دو روزه را برای 11 تا 12 اکتبر تعیین می کند، به این امید که جرقه ای برای خرید زود هنگام تعطیلات ایجاد کند.
تصویر در آمازون

آمازون گفت که این رویداد صدها هزار معامله منحصراً برای اعضای Prime در 15 کشور ارائه می دهد: ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، چین، اتریش، فرانسه، آلمان، ایتالیا، لوکزامبورگ، هلند، لهستان، پرتغال، اسپانیا، سوئد، و ترکیه

اوایل سال جاری، آمازون اعلام کرد که روز پرایم ۲۰۲۲ آن در ۱۲ و ۱۳ ژوئیه، با بیش از ۳۰۰ میلیون کالا در سراسر جهان خریداری شده و مجموع صرفه‌جویی ۱.۷ میلیارد دلاری از اعضای Prime، بزرگ‌ترین روز دنیا بوده است.

اخیراً، این شرکت در جریان اولین بازی پنجشنبه شب فوتبال در آمازون پرایم ویدیو، افزایش عضویت در Prime را گزارش کرد. در آوریل 2021، آمازون اعلام کرد که بیش از 200 میلیون عضو Prime در سراسر جهان دارد. این شرکت از آن زمان تاکنون این شماره را به‌طور عمومی به‌روزرسانی نکرده است.

این شرکت در اوایل سال جاری هزینه سالانه عضویت در پرایم ایالات متحده را 20 دلار به 139 دلار افزایش داد تا هزینه های افزایش یافته ناشی از کمبود نیروی کار، دستمزدهای بالاتر، مشکلات زنجیره تامین و هزینه های حمل و نقل اضافی را جبران کند.

علاوه بر درآمدی که آمازون از حق عضویت دریافت می کند، مطالعات نشان می دهد که اعضای Prime به طور قابل توجهی بیشتر از اعضای غیر Prime در آمازون هزینه می کنند.