• خانه
  • اخبار
  • آمازون در مرحله جدید برنامه Buy with Prime، نظرات مشتریان را به سایت های شخص ثالث گسترش می دهد.

آمازون در مرحله جدید برنامه Buy with Prime، نظرات مشتریان را به سایت های شخص ثالث گسترش می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون در مرحله جدید برنامه Buy with Prime، نظرات مشتریان را به سایت های شخص ثالث گسترش می دهد.

آمازون در مرحله جدید برنامه Buy with Prime، نظرات مشتریان را به سایت های شخص ثالث گسترش می دهد.
آمازون در حال گسترش برنامه Shop with Prime خود است که مزایای Prime را فراتر از Amazon.com به وب سایت های تجاری شخص ثالث گسترش می دهد. (تصویر در آمازون)

آمازون به تاجران شخص ثالث این امکان را می دهد که رتبه بندی ها و نظرات مشتریان آمازون را برای اولین بار در وب سایت های خود به عنوان بخشی از توسعه برنامه Shop with Prime خود نمایش دهند.

این شرکت در پاسخ به پرسش‌های brooztechnology گفت: در حال حاضر، بررسی‌ها و رتبه‌بندی‌های محصول فقط در سایت خود خرده‌فروش قابل خواندن خواهد بود، به این معنی که توانایی مشتریان برای ارسال نظرات برای Amazon.com محفوظ خواهد بود.

این شرکت در توضیح داد: «وقتی یک خریدار آمازون برای محصول یک برند در Amazon.com رتبه‌بندی و بررسی می‌کند، همان رتبه‌بندی و بررسی اکنون در صفحات محصول فروشگاه آنلاین خود تاجر ظاهر می‌شود، هر جا که Buy with Prime فعال باشد». پیام صبح سه شنبه

به گفته این شرکت، تاجرانی که نظرات را از آمازون فعال می کنند، همانطور که این ویژگی شناخته شده است، می توانند آنها را در سایت خود در هر نقطه از کنسول تجاری خرید با پرایم خاموش کنند.

آمازون روز سه شنبه اعلام کرد که خرید با پرایم را در 31 ژانویه به طور گسترده در ایالات متحده در دسترس قرار می دهد و از مرحله فقط دعوت فاصله می گیرد. این ابتکار که در آوریل راه اندازی شد، به اعضای Prime اجازه می دهد تا مانند Amazon.com اقلام را در سایت های غیر آمازون خریداری کنند، با مزایایی از جمله پرداخت ساده و ارسال رایگان.

علاوه بر این، پلتفرم تجارت الکترونیک BigCommerce که در سال 2021 با آمازون وارد همکاری شد، اعلام کرد که Buy with Prime را برای اپلیکیشن BigCommerce در این سه ماهه راه اندازی می کند و به بازرگانانی که از پلتفرم آن استفاده می کنند این امکان را می دهد تا Buy با Prime را در سایت های خود بدون هیچ گونه توسعه سفارشی ادغام کنند. .

خرید با پرایم بخشی از تلاش بزرگ آمازون برای گسترش زیرساخت های لجستیکی و تحویل خود فراتر از Amazon.com، رقابت با UPS و FedEx است.

همچنین این امر به رسمیت شناختن اهمیت روزافزون سایت های تجارت الکترونیکی مستقیم به مصرف کننده از برندها و بازرگانان است. به عنوان مثال، خرید پلت فرم تجارت الکترونیک Selz توسط آمازون در سال 2021، به عنوان تلاشی برای مقابله با رشد Shopify به عنوان یک پلتفرم برای سایت های تجارت الکترونیک مستقل تلقی می شود.

خرید با پرایم در ابتدا برای بازرگانی که از سرویس Fulfillment by Amazon برای انبارداری و حمل و نقل استفاده می‌کنند، در دسترس است، و معمولاً علاوه بر سایت‌های مستقیم به مصرف‌کننده خودشان، در Amazon.com به فروش می‌رسند.

آمازون بیش از 200 میلیون عضو Prime دارد. این شرکت روز سه‌شنبه گفت که تاجران شرکت‌کننده در Buy with Prime شاهد افزایش متوسط ​​۲۵ درصدی در تبدیل خریداران بودند، نرخی که بازدیدکنندگان وب‌سایت به مشتریان پرداخت‌کننده تبدیل می‌شوند.

جنبه مثبت آمازون شامل درآمد اضافی از کارمزدهای تجاری مختلف و بینش بیشتر نسبت به عادات خرید گسترده تر اعضای Prime است.

آمازون می گوید که تجار اطلاعات سفارش، از جمله آدرس های ایمیل را برای برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان دریافت می کنند. این شرکت می‌گوید استفاده داخلی از اطلاعات غیرعمومی از خریدهای Buy with Prime را برای تصمیم‌گیری در مورد منبع محصول، موجودی یا قیمت‌گذاری فروشگاه آنلاین خود ممنوع می‌کند.