• خانه
  • اخبار
  • آمازون در قرارداد جدید با استیپلز، ردپای بازگشت مشتری را افزایش می دهد

آمازون در قرارداد جدید با استیپلز، ردپای بازگشت مشتری را افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون در قرارداد جدید با استیپلز، ردپای بازگشت مشتری را افزایش می دهد

آمازون در قرارداد جدید با استیپلز، ردپای بازگشت مشتری را افزایش می دهد
مشتریان آمازون می توانند محصولات را در برخی از فروشگاه های Staples، از جمله این مکان در منطقه سیاتل، بازگردانند. (عکس از brooztechnology/Taylor Soper)

آمازون در حال همکاری با یک رقیب دیگر است تا لیست مکان هایی را که مشتریان می توانند محصولات را در آنها بازگردانند گسترش دهد.

غول فناوری سیاتل به brooztechnology تأیید کرد که اخیراً اجازه بازگشت در مکان‌های انتخابی Staples را آغاز کرده است.

آمازون در سال 2017 زمانی که شروع به پذیرش بازپرداخت در فروشگاه های Kohl کرد، کاری مشابه انجام داد. این استراتژی به شرکت اجازه می دهد تا ردپای فیزیکی خرده فروشی خود را برای بازدهی بدون افزودن املاک و مستغلات افزایش دهد.

ما به تازگی این فرآیند را در یک فروشگاه Staples در منطقه سیاتل آزمایش کردیم، و مشابه سایر محصولات آمازون که در فروشگاه‌های Kohl’s، Whole Foods یا UPS انجام می‌شوند، کار می‌کند.

مشتریان اقلام خود را به فروشگاه می آورند و یک کارمند کد QR ارائه شده توسط آمازون را اسکن می کند و سپس محصول را بسته بندی می کند. تجربه ما یکپارچه بود و 30 ثانیه طول کشید.

سخنگوی آمازون در بیانیه ای گفت: “ما همیشه از طرف مشتریان خود نوآوری می کنیم و راه حل های مناسب خرید و بازگشت را شناسایی می کنیم.” ما آزمایش مکان های منتخب Staples را به عنوان نقاط بازگشت آمازون آغاز کرده ایم.

طبق مطالعه فدراسیون ملی خرده‌فروشی، مصرف‌کنندگان بیش از 20 درصد از خریدهای آنلاین را در سال گذشته برگرداندند یا حدود 218 میلیارد دلار کالا.

CNBC در اوایل سال جاری در مورد “مشکل عظیم بازدهی آمازون” گزارش داد و تأثیرات مالی و زیست محیطی بازده را برجسته کرد.

آمازون گفت اکثر اقلامی که این شرکت انجام می دهد واجد شرایط بازگشت رایگان هستند. در اوایل سال جاری، این شرکت اعلام کرد که اکثر موارد برگشتی را می توان بدون جعبه انجام داد.

برای Staples، این مشارکت می تواند به افزایش ترافیک فروشگاه کمک کند. Kohl’s گفت که در سال 2020 به لطف همکاری خود با آمازون، 2 میلیون مشتری جدید اضافه کرده است.

در اوایل سال جاری، Kohl’s یک هدیه تبلیغاتی 5 دلاری برای بازگرداندن آمازون در فروشگاه های خود ارائه کرد.

Staples همچنین خدمات تحویل UPS را در فروشگاه خود ارائه می دهد. این شرکت در سال 2020 با ارائه دهنده فناوری بازدهی Optoro همکاری کرد تا امکان بازگشت تجارت الکترونیک از خرده فروشان مختلف دیگر را فراهم کند.

استیپلز، غول قدیمی عرضه کننده دفتر مستقر در ماساچوست، در سال 2017 توسط Sycamore Partners به ​​مبلغ 6.9 میلیارد دلار خریداری شد. در گزارش سالانه 2017 آمازون را به عنوان یک رقیب معرفی کرد.

Staples محصولات آمازون از جمله Fire TV Stick، بلندگوهای Echo Show و تبلت های Fire را می فروشد.