• خانه
  • اخبار
  • آمازون در سکوت یک شرکت فناوری چند کاناله دیگر مستقر در بریتانیا Veeqo را خریداری می کند

آمازون در سکوت یک شرکت فناوری چند کاناله دیگر مستقر در بریتانیا Veeqo را خریداری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون در سکوت یک شرکت فناوری چند کاناله دیگر مستقر در بریتانیا Veeqo را خریداری می کند

آمازون در سکوت یک شرکت فناوری چند کاناله دیگر مستقر در بریتانیا Veeqo را خریداری می کند
(تصویر از Veeqo)

آمازون صبح دوشنبه تایید کرد که Veeqo، یک شرکت نرم‌افزاری مستقر در بریتانیا را خریداری کرده است که ابزارهای موجودی و اجرایی را برای فروشندگان تجارت الکترونیک در Amazon.com و سایر پلتفرم‌ها ارائه می‌دهد.

این خرید، روند آمازون را برای ایجاد زیرساخت تجارت الکترونیکی خارج از پلت فرم اصلی خود ادامه می دهد. خرید Selz در سال گذشته این گمانه زنی را برانگیخت مبنی بر اینکه آمازون در حال رقابت مستقیم تر با Shopify برای ارائه خدمات تجارت الکترونیک، چه فروش در Amazon.com و چه در جاهای دیگر است.

ابزار Veeqo از فروش کانال پشتیبانی می کند، از جمله eBay و Shopify علاوه بر Amazon.com.

پیشنهادات موجود آمازون شامل اجرای چند کاناله است که به فروشندگان شخص ثالث اجازه می دهد تا از شبکه ایجاد شده آمازون برای انجام سفارشات ارسال شده در سایت های دیگر استفاده کنند.

“ما از پیوستن Veeqo به آمازون هیجان زده ایم. سخنگوی آمازون گفت: “Veeqo یک شرکت نوآور است که به فروشندگان کمک می کند تا تجارت چند کاناله خود را اداره کنند و یک تجربه استثنایی برای مشتری فراهم می کند.” ما قصد داریم به سرمایه‌گذاری در ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید ادامه دهیم تا به Veeqo کمک کنیم تا به خرده‌فروشان جهانی از خانه در ولز خدمت کند، رشد تجارت چند کاناله فروشنده را تسهیل کرده و تجربه مشتری آنها را بهبود بخشد.»

Veeqo که در سال 2013 توسط مدیر عامل مت وارن تأسیس شد، حدود 70 کارمند دارد. شرکت تحقیقاتی فناوری Megabuyte درآمد Veeqo را “متوسط ​​£ ms تک رقمی” در یادداشتی برای مشترکان صبح دوشنبه برآورد کرد.

به موازات قرارداد سلز، خرید Veeqo پس از تکمیل مدتی در رادار باقی ماند. Veeqo این خرید را در تاریخ 2 نوامبر در وب سایت خود اعلام کرد. Octopus Ventures که در دور قبلی بودجه 3.3 میلیون پوندی شرکت را رهبری می کند، صبح دوشنبه این خبر را در وب سایت خود تأیید کرد.

CNBC اوایل امروز خبر خرید را اعلام کرد.