• خانه
  • اخبار
  • آمازون در حال همکاری با سازندگان محتوای ویروسی Dude Perfect برای یک جریان فوتبال جایگزین در Prime Video است

آمازون در حال همکاری با سازندگان محتوای ویروسی Dude Perfect برای یک جریان فوتبال جایگزین در Prime Video است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون در حال همکاری با سازندگان محتوای ویروسی Dude Perfect برای یک جریان فوتبال جایگزین در Prime Video است

آمازون در حال همکاری با سازندگان محتوای ویروسی Dude Perfect برای یک جریان فوتبال جایگزین در Prime Video است
(تصویر آمازون از طریق توییتر)

“فوتبال پنجشنبه شب” NFL اکنون در این فصل متفاوت به نظر می رسد زیرا آمازون به خانه پخش انحصاری Prime Video تبدیل می شود. اکنون این غول فناوری به دنبال ترکیب همه چیز با جریان های جایگزین است، از جمله یکی از سازندگان محتوای ورزشی ویروسی Dude Perfect.

آمازون روز دوشنبه اعلام کرد که «TNF with Dude Perfect» یکی از چندین پیشنهاد استریم جایگزین در فصل آینده خواهد بود.

سازندگان محتوا به دلیل دستیابی به چیزهای به ظاهر غیرممکن و ثبت آن در ویدیو شناخته شده اند. Dude Perfect 58 میلیون مشترک در یوتیوب جذب کرده است، جایی که آنها ترفندهای ورزشی مختلف، برگرداندن بطری، تلاش های ثبت جهانی و چالش های خارج از دیوار را نشان می دهند.

ماری دونوهو، معاون ویدیوی ورزشی جهانی آمازون، در مورد استراتژی چند کانالی این شرکت در یک داستان وال استریت ژورنال گفت: «ضروری بود که ما خودمان را متمایز کنیم.

ESPN فصل گذشته رویکرد جایگزین را برای دوشنبه شب فوتبال با پخش ESPN2 خود با توضیحاتی از پیتون و الی منینگ و مهمانان در پیش گرفت.

Dude Perfect متشکل از تایلر تونی، دوقلوهای کوری و کوبی کاتن، گرت هیلبرت و کودی جونز است. آمازون در یک انتشار خبری گفت که آنها “ظرافت پرانرژی و نبوغ افسانه ای خود را” به Prime Video و Twitch خواهند آورد و راه جدیدی برای لذت بردن از بازی های زنده ارائه می دهند.

این پنج نفر ابتدا به عنوان هم اتاقی در دانشگاه تگزاس A&M ملاقات کردند و بیش از 100 میلیون طرفدار در سراسر پلتفرم‌های دارای برند سرگرمی خانوادگی که همچنین مکان‌های برگزاری را به عنوان بخشی از یک تور زنده به فروش می‌رساند، جمع‌آوری کردند.

«پنجشنبه‌شب فوتبال» از 15 سپتامبر آغاز می‌شود، زمانی که Prime Video اولین سرویس پخش است که بسته پخش ملی انحصاری فصل را با NFL پخش می‌کند. این قرارداد 11 ساله شامل 15 بازی فصل عادی و یک بازی پیش فصل در سال است. این بازی‌ها همچنین به صورت زنده از توییچ پخش می‌شوند و در ایستگاه‌های تلویزیونی در بازارهای خانگی هر دو تیم رقیب در دسترس خواهند بود.

آمازون آل مایکلز گوینده بازی به بازی و کرک هربستریت تحلیلگر را به عنوان دو نفر پخش اصلی معرفی کرده است. ریچارد شرمن، ستاره سابق سیاتل سیهاوکز، وظایف گزارش پیش از بازی، نیمه و پس از بازی را در کنار تالار مشاهیر فوتبال حرفه ای تونی گونزالس انجام خواهد داد.