آمازون در حال معرفی کتابخوان الکترونیکی Kindle Scribe با قیمت 340 دلار است که به عنوان یک نوت بوک دیجیتالی عمل می کند.

آمازون در حال معرفی کتابخوان الکترونیکی Kindle Scribe با قیمت 340 دلار است که به عنوان یک نوت بوک دیجیتالی عمل می کند.

آمازون رویداد دستگاه پاییزی خود را صبح امروز با رونمایی از نسخه جدیدی از کتابخوان الکترونیکی Kindle خود به نام Kindle Scribe آغاز کرد که به کاربران امکان می دهد صفحات کامل یادداشت برداری کنند و اسناد را با استفاده از قلم همراه آن حاشیه نویسی کنند.

بر اساس جزئیات ارائه شده توسط دیو لیمپ، معاون ارشد دستگاه ها و خدمات آمازون، دستگاه جوهر الکترونیکی با قیمت 339.99 دلار قبل از تعطیلات در سراسر جهان عرضه خواهد شد.

قابلیت ارسال اسناد به Kindle Scribe از طریق تلفن یا رایانه، نشانه‌گذاری فایل‌های PDF و افزودن یادداشت‌های چسبنده به اسناد Word. لیمپ گفت که امکان ارسال فایل ها به Kindle Scribe از Microsoft Word در سال آینده وجود خواهد داشت.

لیمپ گفت که توانسته از این دستگاه برای جایگزینی نوت بوک سنتی خود استفاده کند.

رقبای موجود عبارتند از reMarkable و MobiScribe.

سایر نکات مهم این رویداد:

  • ربات خانگی Astro آمازون حیوانات خانگی را شناسایی می‌کند و به صاحبان این ربات هشدار می‌دهد. این شرکت همچنین یک کیت توسعه نرم افزاری آتی را اعلام کرد که به مهندسان رباتیک اجازه می دهد تا عملکرد Astro را گسترش دهند.
  • شرکت نشان داد نسخه جدیدی از دستگاه Echo Auto خود.
  • دستگاه شبانه Halo Rise جدید آمازون با استفاده از حسگر رادار و سیگنال های رادیویی کم مصرف، خواب را ردیابی می کند.
  • وجود دارد نسخه جدید آمازون Fire TV Cube.
  • آ کنترل از راه دور جدید برای Amazon Fire TV دارای یک بلندگوی داخلی است که پس از درخواست از الکسا برای پیدا کردن کنترل از راه دور، زنگ می‌زند و به شما کمک می‌کند دستگاه را در بالشتک‌های مبل یا هر جای دیگری که گم می‌شود، قرار دهید.

بررسی کامل آمازون را اینجا ببینید.