• خانه
  • اخبار
  • آمازون در حال انتقال تیم های فنی خرده فروشی فیزیکی به بخش ابری است زیرا به دنبال تسریع پذیرش شخص ثالث است.

آمازون در حال انتقال تیم های فنی خرده فروشی فیزیکی به بخش ابری است زیرا به دنبال تسریع پذیرش شخص ثالث است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون در حال انتقال تیم های فنی خرده فروشی فیزیکی به بخش ابری است زیرا به دنبال تسریع پذیرش شخص ثالث است.

آمازون در حال انتقال تیم های فنی خرده فروشی فیزیکی به بخش ابری است زیرا به دنبال تسریع پذیرش شخص ثالث است.
دیلیپ کومار، معاون خرده فروشی فیزیکی و فناوری آمازون، در کنفرانس re:MARS این شرکت در لاس وگاس در ماه ژوئن، درباره سیستم تشخیص کف دست و سیستم پرداخت Amazon One بحث می کند. تیم‌های فنی فیزیکی کومار و آمازون به خدمات وب آمازون منتقل می‌شوند. (عکس از brooztechnology/Todd Bishop)

آمازون در حال انتقال تیم های فنی برای فروشگاه های آجر و ملات خود از بخش مصرف کننده به بخش ابر خدمات وب آمازون است، با هدف گسترش بیشتر استفاده از فناوری این شرکت در فروشگاه ها توسط سایر خرده فروشان.

دیلیپ کومار، معاون خرده‌فروشی و فناوری آمازون، به همراه مدیران و تیم‌های مسئول فناوری پرداخت بدون صندوق، سبد خرید آمازون دش و خدمات پرداخت و شناسایی کف دست آمازون وان، به AWS نقل مکان خواهند کرد. پست الکترونیک.

سایت خبری Insider اولین بار اوایل امروز این تغییرات را گزارش کرد و brooztechnology به طور مستقل آنها را تأیید کرد.

آمازون به طور فزاینده‌ای به دنبال مجوز این فناوری‌های خرده‌فروشی برای دیگران بوده است، پس از اینکه در فروشگاه‌های خود شرکت، از جمله Amazon Go و فروشگاه‌های مواد غذایی عرضه شد.

AWS، زیر نظر مدیر عامل این بخش، آدام سلیپسکی، راه اصلی غول فناوری برای ارائه فناوری به سایر شرکت‌ها است. تونی هاگت، معاون ارشد فروشگاه‌های آمازون در این ایمیل نوشت: هدف این است که مجموعه فناوری‌های پرداخت، محصولات و خدمات خود را برای رشد در خارج از فروشگاه‌های خود قرار دهیم.

شناخته‌شده‌ترین فناوری آن در فروشگاه، Just Walk Out، خریداران را هنگام ورود به فروشگاه ثبت می‌کند، با استفاده از دوربین‌ها و حسگرها تشخیص می‌دهد که چه زمانی کالاها را تحویل می‌گیرند، و به سیستم اجازه می‌دهد آنها را پس از خروج از فروشگاه، بدون انجام تسویه‌حساب، شارژ کند. اطلاعات پرداخت از قبل ذخیره شده است.

در اوایل این ماه، آمازون در یک پست وبلاگی در AWS for Industries گفت که Just Walk Out علاوه بر بیش از 50 فروشگاه آمازون، در بیش از 12 فروشگاه شخص ثالث در دسترس است.

«این فناوری‌ها به متمایز کردن آجر و ملات ما کمک کرده‌اند، و موفقیت این محصولات و خدمات باعث افزایش علاقه‌مندی‌ها شده است. [third-party] مشتریان،” هاگت نوشت. تیم‌های ما به همکاری نزدیک با هم ادامه خواهند داد زیرا این یک اولویت مداوم در فروشگاه‌های اصلی ما است.»

این بخشی از مجموعه گسترده‌تری از تغییرات در بخش فروشگاه‌های فیزیکی آمازون از زمانی است که هاگت در سال گذشته از Tesco، سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای بریتانیا، به شرکت سیاتل وارد شد.

اوایل سال جاری، آمازون اعلام کرد که تمام فروشگاه‌های آمازون ۴ ستاره، کتاب‌ها و پاپ‌آپ‌های خود را می‌بندد تا بیشتر بر روی Amazon Fresh، Whole Foods Market و Amazon Go خواربارفروشی و فروشگاه‌های رفاه، و همچنین فروشگاه‌های جدید خود برای Amazon Style تمرکز کند. پوشاک، علاوه بر فناوری‌های اصلی مانند Amazon One و Just Walk Out.

کومار، در مصاحبه ای با brooztechnology در کنفرانس re:MARS آمازون در ژوئن، گفت که این شرکت بینش های جدیدی را از پیاده سازی شخص ثالث فناوری خود در فروشگاه ها به دست آورده است، مانند نیاز به اجازه دادن به خریداران برای ورود و خروج از فروشگاه، با استفاده از کارت اعتباری به جای یک برنامه، که آمازون سپس آن را نیز پذیرفت.

در عین حال، کومار گفت، آمازون همچنان به فروشگاه های فیزیکی شخص اول به عنوان یک تجارت متعهد است. او این ایده را رد کرد که فروشگاه‌های این شرکت به سادگی می‌توانند به میدان آزمایشی برای مجوز فناوری به دیگران تبدیل شوند.

«وقتی وارد یک کسب‌وکار خاص می‌شویم، ممکن است چیزهای مختلف زیادی را امتحان کنیم، اما ایده این است که اگر مشتریان آن را دوست داشته باشند، اگر بازخورد درست و انواع رفتارهای درست را ببینیم، آن‌گاه دوبرابر می‌کنیم و بیشتر می‌سازیم. ” او در آن زمان گفت.

کومار گفت، فروشگاه‌های آجر و ملات آمازون به دلیل درک این موضوع ایجاد شده‌اند که «اکثریت» فروش‌ها همچنان در فروشگاه‌های آجر و ملات در بخش‌های خاصی از جمله خواربارفروشی و پوشاک اتفاق می‌افتد.

هفته گذشته، آمازون اعلام کرد که پس از راه اندازی در سیاتل، آستین و برخی از مکان های Whole Foods در نیویورک و لس آنجلس، سیستم تشخیص کف دست آمازون وان را در بیش از 65 فروشگاه Whole Foods Market خود در کالیفرنیا راه اندازی کرده است.

علیرغم تضمین آمازون در مورد حفظ حریم خصوصی و گزینه های استفاده از سایر روش های پرداخت، Amazon ONE با نگرانی هایی از سوی برخی از کاربران و گروه ها مواجه شده است. یکی از شرکای اولیه آمازون، آمفی تئاتر رد راکز در دنور، برنامه‌های استفاده از سیستم تشخیص کف دست و پرداخت را در محل محبوب موسیقی لغو کرد.

طبق این یادداشت، دیگر مدیران فیزیکی آمازون که به سمت AWS حرکت می‌کنند، Sanjay Dash، معاون فناوری فروشگاه‌های فیزیکی هستند. جنیفر مول، مدیر کل فناوری Just Walk Out; بری جانسون، معاون فناوری فروشگاه فیزیکی، جرارد مدیونی، معاون دیگر.