• خانه
  • اخبار
  • آمازون توانایی الکسا برای ترکیب صدای افراد را از کمتر از یک دقیقه صدا تجسم می کند.

آمازون توانایی الکسا برای ترکیب صدای افراد را از کمتر از یک دقیقه صدا تجسم می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون توانایی الکسا برای ترکیب صدای افراد را از کمتر از یک دقیقه صدا تجسم می کند.

آمازون توانایی الکسا برای ترکیب صدای افراد را از کمتر از یک دقیقه صدا تجسم می کند.
روهیت پراساد، معاون ارشد الکسا هوش مصنوعی و دانشمند ارشد، در مورد فناوری سنتز صدا در Amazon re: MARS بحث می کند.

لاس وگاس – ویدیوی کوتاهی از کودکی که از الکسا می خواهد مادربزرگش را بخواند جادوگر شهر از پس از توضیح آمازون که صدا در واقع شبیه سازی است، سهم بیشتری از نویز تولید می کند.

روهیت پراساد، معاون ارشد و دانشمند ارشد Alexa AI در سخنرانی اصلی گفت: برای تحقق این امر، آمازون “باید یاد می گرفت که صدایی با کیفیت بالا با کمتر از یک دقیقه ضبط در مقابل ساعت ها ضبط در استودیو تولید کند.” روز چهارشنبه، امروز صبح در کنفرانس re: MARS در لاس وگاس.

آمازون نمی گوید چه زمانی این ویژگی می تواند به عنوان یکی از ویژگی های الکسا منتشر شود یا چه نوع اقدامات احتیاطی ممکن است همراه با استقرار باشد. صداهای ترکیبی تولید شده توسط هوش مصنوعی نگرانی هایی را در مورد احتمال سوء استفاده ایجاد کرده است که احتمالاً برای فریب دادن افراد به این فکر که دیگران چیزی را گفته اند که آنها نگفته اند، سوء استفاده شده است.

مجموعه ای از اصول “هوش مصنوعی مسئول” که این هفته توسط مایکروسافت منتشر شد، مجموعه ای از اقدامات احتیاطی را در برابر سوء استفاده احتمالی از صداهای مصنوعی بیان می کند.

پراساد به رویکرد فنی اولیه مورد استفاده آمازون برای این قابلیت اشاره کرد و گفت که کلید “شکل دادن مشکل به عنوان وظیفه تبدیل صدا است، نه وظیفه تولید گفتار”.

او در معرفی این نمایش، این فناوری را راهی برای حفظ خاطرات عزیزان توصیف کرد و گفت که این بخشی از شناخت رو به رشد نقش الکسا به عنوان یک همراه است.

او گفت: “در این نقش به عنوان یک همراه، ویژگی های انسانی همدلی و عاطفه کلیدی برای ایجاد اعتماد است.” «این ویژگی‌ها در این زمان‌های همه‌گیری مداوم، زمانی که بسیاری از ما کسی را که دوستش داریم از دست داده‌ایم، مهم‌تر شده‌اند. چیزی که هوش مصنوعی نمی تواند درد از دست دادن را از بین ببرد، قطعاً می تواند خاطرات آنها را ماندگار کند.”

پراساد آن را «یکی از توانایی‌های جدیدی که روی آن کار می‌کنیم که امکان روابط شخصی پایدار را فراهم می‌کند» نامید.