• خانه
  • اخبار
  • آمازون تلاش هایی را برای جلوگیری از بررسی های جعلی در اسپانیا و ایتالیا آغاز کرده است

آمازون تلاش هایی را برای جلوگیری از بررسی های جعلی در اسپانیا و ایتالیا آغاز کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون تلاش هایی را برای جلوگیری از بررسی های جعلی در اسپانیا و ایتالیا آغاز کرده است

آمازون تلاش هایی را برای جلوگیری از بررسی های جعلی در اسپانیا و ایتالیا آغاز کرده است
(عکس فایل brooztechnology)

در حالی که غول فناوری سیاتل به مبارزه حقوقی خود علیه فروشندگان ادعایی بررسی محصولات جعلی ادامه می دهد، آمازون اولین شکایت جنایی خود را علیه سایت های بررسی جعلی در ایتالیا و اسپانیا ثبت کرده است.

این شرکت روز پنجشنبه گفت که شکایتی را علیه یک “کارگزار مطرح” در ایتالیا تنظیم کرده است که نظرات جعلی را می فروشد، که گفته می شود شبکه ای از افرادی دارد که محصولات را خریداری می کنند، نظرات 5 ستاره را ارسال می کنند و بازپرداخت می کنند.

آمازون Agencia Reviews در اسپانیا را هدف قرار داده است که می گوید از استراتژی مشابهی استفاده می کند و از طریق تلگرام با فروشندگان و مشتریان برای “جلوگیری از شناسایی” در ارتباط است.

و در آلمان، آمازون نامه‌های هشداردهنده‌ای به پنج وب‌سایت ارسال کرد و بازدیدکنندگان را به یک کارگزار بررسی جعلی هدایت کرد. این سایت گفت که وب سایت ها با توقف موافقت کردند و نامه توقف و توقف را امضا کردند.

این شرکت همچنین گفت که 10 شکایت دیگر در ایالات متحده علیه کارگزاران بررسی جعلی و “دیگر بازیگران بدی که سعی در بازی با سیستم های رتبه بندی آمازون دارند” تنظیم کرده است. این هفته چهار شکایت حقوقی مرتبط را در سیاتل علیه سایت‌هایی از جمله Amzonreview.com، Usatopsmm.com، Worldtopseo.com و buyreviewservice.com تنظیم کرد.

این شکایت ها کمپین حقوقی را ادامه می دهد که قدمت آن نزدیک به هفت سال است. آمازون اولین شکایت خود را به دلیل بررسی های جعلی در آوریل 2015 ثبت کرد.

در اوایل سال جاری، آمازون مدیران گروه‌های فیس‌بوک را هدف قرار داد که بازارهایی را برای خرید و فروش نقدهای جعلی اداره می‌کنند.

سال گذشته، یک قانون‌گذار بریتانیایی تحقیقاتی را برای ارزیابی اینکه آیا آمازون و گوگل به اندازه کافی برای مقابله با بررسی‌های جعلی که می‌تواند رتبه محصول یا رتبه‌بندی جستجو را افزایش می‌دهد، انجام دهند، آغاز کرد.