• خانه
  • اخبار
  • آمازون به Seahawks با فناوری بدون صندوق در فروشگاه نیو سیاتل استادیوم امتیاز می دهد

آمازون به Seahawks با فناوری بدون صندوق در فروشگاه نیو سیاتل استادیوم امتیاز می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون به Seahawks با فناوری بدون صندوق در فروشگاه نیو سیاتل استادیوم امتیاز می دهد

آمازون به Seahawks با فناوری بدون صندوق در فروشگاه نیو سیاتل استادیوم امتیاز می دهد
بازار منطقه لومن سیاتل از فناوری بدون نقد آمازون “Just Walk Out” استفاده خواهد کرد. (عکس آمازون)

سیاتل سیهاوکس در این فصل به یک حمله عجولانه در لومن فیلد روی می آورد. اما این اتفاق در بازی تیم رخ نمی دهد، این اتفاق در بالای زمین فوتبال رخ می دهد، جایی که یک فروشگاه جدید غذا و نوشیدنی از فناوری بدون پرداخت از آمازون استفاده می کند.

این استادیوم اولین استادیوم در NFL خواهد بود که دارای هر دو نوآوری خرده فروشی امضای آمازون – “Just Walk Out” و Amazon One، فناوری اسکن کف دست برای ورود و پرداخت است.

این فناوری در بازار منطقه، در سطح بالایی از میدان لومن پشت فن‌دهی تویوتا در بخش 323 استفاده خواهد شد. Seahawks گفت که این منطقه زمانی که تیم پیشرفت‌های دقیق را پیش‌نمایش کند، «تجربه‌ای مدرن‌تر و بازتر از غذا و نوشیدنی» ارائه می‌کند. به استادیوم، به مناسبت بیستمین سالگرد آن.

Just Walk Out به‌عنوان روشی سریع‌تر و بدون دردسر برای طرفداران برای اجتناب از خطوط و بازگشت به صندلی‌های خود عنوان شده است. این فناوری در فروشگاه های آمازون Go و برخی از فروشگاه های فول سایز Fresh استفاده می شود. این امکان را به مشتریان می دهد که بدون برخورد با صندوقدار وارد، اقلام را انتخاب کرده و خارج شوند.

دوربین‌ها و حسگرهای بالای سر، آنچه را که مشتری می‌گیرد را ردیابی می‌کنند و پرداخت به‌طور خودکار از طریق کارت اعتباری اسکن شده در هنگام ورود تسهیل می‌شود. مشتریان همچنین می توانند یک کارت اعتباری را با اسکن بیومتریک کف دست خود از طریق فناوری آمازون وان پیوند دهند.

دیلیپ کومار، معاون برنامه های کاربردی AWS در خبری گفت: “هدف ما این است که به طرفداران کمک کنیم تا به سرعت به صندلی های خود بازگردند بدون اینکه لحظه ای از فعالیت را از دست بدهند، بنابراین ما هیجان زده هستیم که ببینیم طرفداران NFL چگونه از فروشگاه جدید لذت می برند.” انتشار پنجشنبه

آمازون مجوز استفاده از این فناوری را در مکان هایی مانند استادیوم ها و فروشگاه های فرودگاه صادر کرده است. Lumen Field اکنون با استفاده از Just Walk Out به دیگر اماکن ورزشی حرفه ای در سیاتل می پیوندد. از آن در سه فروشگاه در Climate Pledge Arena، جایی که سیاتل کراکن بازی می‌کنند، و در پارک T-Mobile، خانه مارینرز، استفاده می‌شود، جایی که در «Walk-Off Market» جدید در ماه می به نمایش درآمد.

آمازون به Seahawks با فناوری بدون صندوق در فروشگاه نیو سیاتل استادیوم امتیاز می دهد
با اسکن کف دست خود با فناوری آمازون وان، در فروشگاه Go در سیاتل حضور پیدا کنید. (عکس فایل brooztechnology/Todd Bishop)

brooztechnology قبلاً این فناوری را آزمایش کرده بود و در بازی‌های Kraken و Mariners با طرفداران صحبت می‌کرد، جایی که اتفاق نظر کلی این بود که ورود و خروج سریع‌تر از یک فروشگاه پارک یک مزیت بزرگ است.

یکی از طرفداران در اولین بازی NHL در Climate Pledge Arena گفت: “این فوق العاده است، هیچ خطی وجود ندارد.” “من در هشت ثانیه آبجو گرفتم.”

زمانی که Just Walk Out در پارک T-Mobile دبیت کرد، یکی از طرفداران مارینرز به ما گفت: «این خیلی خنک تر از ایستادن در صف است.

District Market مجموعه‌ای از آبجو، شراب، سلتزر و نوشابه‌های غیرالکلی متنوع، همراه با تنقلات و غذا از همسایگان پارک توپ در منطقه بین‌المللی سیاتل ارائه می‌کند. طرفداران می توانند در کیوسک های خارج از فروشگاه برای Amazon One ثبت نام کنند.

آمازون با Lumen Field و شریک مهمان نوازی Levy Stadium و همچنین DBK Studio، استودیوی نوآوری Levy همکاری می کند. این فناوری قرار است برای بازی خانگی این تیم در 12 سپتامبر عرضه شود.