• خانه
  • اخبار
  • آمازون برج های Bellevue را تعطیل می کند تا تأثیر کار هیبریدی روی دفاتر خود را بررسی کند، همچنان برای 25000 شغل برنامه ریزی می کند.

آمازون برج های Bellevue را تعطیل می کند تا تأثیر کار هیبریدی روی دفاتر خود را بررسی کند، همچنان برای 25000 شغل برنامه ریزی می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون برج های Bellevue را تعطیل می کند تا تأثیر کار هیبریدی روی دفاتر خود را بررسی کند، همچنان برای 25000 شغل برنامه ریزی می کند.

آمازون برج های Bellevue را تعطیل می کند تا تأثیر کار هیبریدی روی دفاتر خود را بررسی کند، همچنان برای 25000 شغل برنامه ریزی می کند.
آمازون پوسته و هسته برج 43 طبقه برنامه ریزی شده Bellevue 600 را که در تصویر سمت چپ در این رندر معماری، قبل از توقف ساخت، می سازد. منتظر شروع ساخت و ساز برج 31 طبقه 2، درست است. (به تصویر کشیدن NBBJ)

آمازون با استناد به ابهامات مداوم در مورد تأثیر کار هیبریدی بر طراحی دفتر، می‌گوید ساخت پنج برج در مرکز شهر Bellevue، واشنگتن را متوقف می‌کند و ساخت ششمین برج جدید در شهر را فعلاً به تأخیر می‌اندازد.

این شرکت می‌گوید که می‌خواهد قبل از حرکت به جلو، تعیین کند که چگونه پلان‌های طبقه اداری آن باید تغییر کند.

این تصمیم بر وضعیت پویا و نامطمئن بازگشت صنعت فناوری به دفتر با فروکش کردن همه‌گیری تاکید می‌کند. برخی از شرکت‌ها می‌بینند که کارمندان بیش از حد انتظار از خانه به کار خود ادامه می‌دهند، که باعث می‌شود ترکیب دفاتر خصوصی و فضاهای کاری مشترک خود را حداقل مورد بازنگری قرار دهند.

آمازون می گوید همچنان قصد دارد در نهایت 25000 نفر را در شهر شرق سیاتل استخدام کند، جایی که این شرکت اعلام کرده است که قصد دارد بیشتر رشد آینده خود را در منطقه ای که دفتر مرکزی Puget Sound خود می داند متمرکز کند.

این شرکت این بیانیه را از جان شاتلر، معاون خود در بخش املاک و تسهیلات جهانی ارائه کرده است.

«این بیماری همه گیر به طرز چشمگیری شیوه کار مردم را تغییر داده است. برای نقش‌های شرکتی و فنی خود، ما یک مدل ترکیبی را اتخاذ کرده‌ایم که به کارکنان انعطاف‌پذیری بیشتری ارائه می‌دهد – هر تیم تعادل بین کار اداری و کار از راه دور را که برای آنها منطقی است، تصمیم می‌گیرد. این روزهای اولیه است و مانند بسیاری از شرکت ها، ما هنوز در حال یادگیری این هستیم که چگونه این عادات جدید می توانند بر ردپای دفتر ما تأثیر بگذارند. دفاتر ما سرمایه گذاری های بلندمدت هستند و ما می خواهیم مطمئن شویم که آنها را به گونه ای طراحی می کنیم که نیازهای کارمندان ما را در آینده برآورده کند. همانطور که به یادگیری ادامه می دهیم، ساخت و ساز را به حالت تعلیق در می آوریم تا طراحی برخی از پروژه های Bellevue خود را دوباره ارزیابی کنیم. این بر برنامه‌های ما برای ایجاد بیش از 25000 شغل در شهر یا تعهد ما برای ادامه سرمایه‌گذاری و تعامل با جامعه – از جمله تهیه مسکن ارزان‌قیمت و حمایت از سازمان‌های غیرانتفاعی محلی تأثیری ندارد.»

در پاسخ به سوالات brooztechnology، سخنگوی آمازون گفت که این شرکت در حال حاضر برنامه ای برای لغو اجاره نامه ندارد. این شرکت در حال حاضر حدود 10000 کارمند شرکتی و فنی در هفت دفتر در Bellevue دارد.

آمازون برج های Bellevue را تعطیل می کند تا تأثیر کار هیبریدی روی دفاتر خود را بررسی کند، همچنان برای 25000 شغل برنامه ریزی می کند.
پروژه های فعلی و برنامه ریزی شده آمازون در Bellevue، واشنگتن (برای تصویر بزرگتر کلیک کنید.)

این شرکت می گوید که هسته و پوسته بیرونی (علاوه بر طبقات لابی، مناطق مشترک و فضاهای خرده فروشی) را قبل از توقف ساخت و ساز در این ساختمان ها تکمیل خواهد کرد:

  • برج‌های 2 و 3 در وست مین، پروژه‌ای با سه ساختمان و نیم‌بلوک در خیابان 117 106 NE، توسعه‌یافته توسط Vulcan Real Estate. (آمازون می گوید که برج 1 را در وست مین به طور کامل به پایان خواهد رساند).
  • برج 555، در خیابان 108 555، پروژه ای 42 طبقه با مساحت 1 میلیون فوت مربع که شرکت Vulcan Real Estate در حال ساخت و اجاره آن به آمازون است. این شرکت می‌گوید که طبقات زیرین (تا طبقه 19) 555 تاور را تکمیل خواهد کرد. این ساختمان قبلاً برای تکمیل و اشغال در سال 2023 برنامه ریزی شده بود.
  • Artise، در 788 106th Ave NE، یک ساختمان برنامه ریزی شده 25 طبقه به مساحت 600000 فوت مربع که توسط Schnitzer West اجاره شده است. قرار بود در سال 2024 افتتاح شود.
  • برج 43 طبقه 1 در Bellevue 600، پروژه ای که قرار است مرکز مرکزی عملیات Bellevue آمازون باشد.

سایت 3.5 هکتاری Bellevue 600 از خیابان 110 NE تا 108th Avenue NE، در نزدیکی مرکز ترانزیت Bellevue و ایستگاه قطار لایت‌آهن لینک آینده است. آمازون ساخت برج 31 طبقه 2 Bellevue 600 را فعلا به تعویق می اندازد.

آمازون جدول زمانی برای توقف یا شروع مجدد نهایی کار بر روی برج‌های Bellevue ارائه نکرد و همچنین نگفت که این تصمیم چه تأثیری بر تاریخ‌های اشغال برنامه‌ریزی شده دارد.

تصمیم برای توقف ساخت و ساز اوایل امروز توسط Puget Sound Business Journal گزارش شد.