• خانه
  • اخبار
  • آمازون برای تقویت فعالیت ربات های انبار، Cloostermans مستقر در بلژیک را خریداری می کند

آمازون برای تقویت فعالیت ربات های انبار، Cloostermans مستقر در بلژیک را خریداری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون برای تقویت فعالیت ربات های انبار، Cloostermans مستقر در بلژیک را خریداری می کند

مرکز تحقق
رباتیک در محل کار در مرکز انجام آمازون در دوپونت، واشنگتن (brooztechnology Photo/Kevin Lisotta)

آمازون Cloostermans، یک شرکت ماشین آلات انبار مستقر در بلژیک را در جدیدترین توسعه رباتیک انبار این غول تجارت الکترونیک خریداری خواهد کرد.

قرارداد خرید، که صبح روز سه شنبه اعلام شد، بر اساس یک رابطه کاری است که شرکت ها در سال 2019 ایجاد کردند. آمازون گفت که این قرارداد به آن کمک می کند “راه حل هایی را با سرعت بیشتری در محل کار خود اجرا کند که از کارمندان در نقش هایشان حمایت می کند و ایمنی محل کار را بهبود می بخشد و همچنین به کاهش ضایعات بسته بندی کمک می کند. ”

Cloostermans در زمینه ای به نام مکاترونیک که ترکیبی از مکانیک، الکترونیک و کامپیوتر است، تخصص دارد. آمازون می گوید از فناوری Cloostermans برای عملکردهایی از جمله چیدن و جابجایی پالت ها و کیسه های سنگین استفاده می کند.

این بخشی از تلاش گسترده‌تر آمازون برای استفاده از روبات‌ها برای بهبود ایمنی عملیات انبارش است. در اوایل سال جاری، این شرکت ناوگان جدیدی از ربات‌ها و سیستم‌های خودکار، از جمله اولین ربات کاملاً مستقل را که آمازون می‌گوید می‌تواند با خیال راحت در کنار انسان‌ها در انبار کار کند، رونمایی کرد.

Cloostermans حدود 200 کارگر دارد که انتظار می رود پس از پایان خرید به تیم رباتیک آمازون در اروپا بپیوندند. شرایط مالی اعلام نشده است. این یکی از چندین خرید آمازون است که تاکنون در سال جاری اعلام شده است.