• خانه
  • اخبار
  • آمازون برای اولین بار از سال 2015 بازی های جدید موبایلی را منتشر می کند

آمازون برای اولین بار از سال 2015 بازی های جدید موبایلی را منتشر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون برای اولین بار از سال 2015 بازی های جدید موبایلی را منتشر می کند

آمازون برای اولین بار از سال 2015 بازی های جدید موبایلی را منتشر می کند
(تصویر آمازون)

آمازون دو بازی جدید موبایلی را از طریق سرویس Amazon Kids + خود بر اساس ویژگی های اصلی آمازون راه اندازی می کند سوپر جاسوس رایان و Do, Re & Mi.

هر دو بازی جدید توسط آمازون موبایل منتشر شده‌اند و اولین بازی‌های موبایلی هستند که از سال ۲۰۱۵ به‌طور مستقیم توسط آمازون منتشر شده‌اند. تا روشنایی صبح و در داخل توسعه یافته است خشم تو فوو همچنین اولین بازی های موبایل از خط جدید Amazon Kids + Originals.

همچنین تمرکز مداوم بر بازار رسانه کودکان در ابتکارات فعلی آمازون، همراه با انتشار بتا اخیر آمازون گلو است.

سوپر جاسوس رایان بر اساس برنامه ویژه 30 دقیقه ای 2020 است که به خودی خود بر اساس امپراتوری محتوای چند رسانه ای ساخته شده توسط کانال محبوب یوتیوب “Ryan’s World” ساخته شده است. دنیای رایان که شامل انواع طرح‌های مناسب برای کودکان با بازی منتقد اسباب‌بازی رایان کاجی و خانواده‌اش می‌شود، در زمان نگارش 32.3 میلیون مشترک دارد.

آمازون برای اولین بار از سال 2015 بازی های جدید موبایلی را منتشر می کند
رایان کاجی، ستاره «دنیای رایان». (تصویر آمازون)

که در سوپر جاسوس رایان این بازی با همکاری خانواده کاجی و توسعه دهندگان بازی های موبایل Pocket Watch و Amber Studio ساخته شده است. این به عنوان “یک بازی سرگرم کننده، ایمن برای بچه ها، چند نفره برای سنین 6 تا 9 سال به بالا” شارژ می شود. او بازیکن را در نقش رایان و دوستانش قرار می دهد زیرا آنها از تله دوری می کنند، مینی بازی های مسابقه ای انجام می دهند و هدایای دزدیده شده را از Archimandrite Ryan’s Packrat (تخیلی، انیمیشن) رایان دریافت می کنند.

این بازی به صراحت با ویژگی های ایمنی برای کودکان طراحی شده است. بازیکنان چند نفره آنلاین، نام‌های کاربری جاسوس‌افزار اختصاص‌یافته، بدون چت یا لیست دوستان را دریافت می‌کنند، و والدین این گزینه را دارند که حالت تک‌نفره‌ای را در نظر بگیرند که به کودک اجازه می‌دهد به‌طور مستقل در برابر رقابت‌های کنترل‌شده توسط رایانه بازی کند.

سوپر جاسوس رایان اکنون برای فروشگاه‌های اپلیکیشن اپل و گوگل پلی در ایالات متحده، بریتانیا و ایرلند در دسترس است و به زودی با اشتراک Kids + برای تبلت‌های Amazon Fire عرضه می‌شود. این سومین بازی ویدیویی است که بر اساس نام تجاری “Ryan’s World” پس از سال 2019 ساخته شده است. با رایان رقابت کنید بر روی PS4، Xbox One، Switch و PC و بازی موبایل 2022 جوخه نجات رایان.

Do, Re & Mi همچنین بر اساس سری آمازون پرایم است که شامل کریستن بل (جای خوب، یخ زدهجکی تون (درخشندگی) و لوک یانگ بلاد (جامعه، هری پاتر) به عنوان سه پرنده آوازخوان.

این بازی توسط توسعه دهنده موبایل در پراگ درباره سرگرمی، شامل بل و تن است که نقش خود را در یک بازی موسیقی آموزشی طراحی شده برای کودکان پیش دبستانی تکرار می کنند. مینی بازی های او شامل آموزش هایی در مورد نحوه نواختن بانگو و پیانو، نحوه خواندن نت ها و اصول اولیه مفاهیم موسیقی مانند دوئت است.

بر خلاف سوپر جاسوس رایان، بر Do, Re & Mi این بازی در زمان نگارش این مقاله تاریخ انتشار مشخصی ندارد و قرار است در آینده نزدیک به طور نامحدود در اپ استور اپل عرضه شود.