• خانه
  • اخبار
  • آمازون با GNC، PacSun و سایر خرده فروشان برای ارائه تحویل در همان روز شریک شده است

آمازون با GNC، PacSun و سایر خرده فروشان برای ارائه تحویل در همان روز شریک شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون با GNC، PacSun و سایر خرده فروشان برای ارائه تحویل در همان روز شریک شده است

آمازون با GNC، PacSun و سایر خرده فروشان برای ارائه تحویل در همان روز شریک شده است
یک کارمند PacSun سفارشی را به یک راننده تحویل آمازون ارسال می کند. (عکس آمازون)

آمازون روز دوشنبه اعلام کرد که گزینه های حمل و نقل در همان روز را برای اقلام از خرده فروشانی از جمله PacSun، GNC، SuperDry و Diesel ارائه می کند.

این سرویس که اکنون در شهرهای منتخب در دسترس است، برای اعضای پرایم مستقر در ایالات متحده که حداقل 25 دلار برای موارد منتخب هزینه می کنند و 2.99 دلار برای اعضایی که کمتر از 25 دلار هزینه می کنند رایگان است. مشتریان همچنین می توانند اقلام را از اپلیکیشن یا وب سایت آمازون خریداری کرده و از فروشگاه ها تحویل بگیرند.

این آخرین نمونه از آمازون است که تحویل خود را فراتر از دیوار دیجیتال خود گسترش می دهد. در اوایل سال جاری، آمازون برنامه جداگانه‌ای را راه‌اندازی کرد که به اعضای Prime اجازه می‌دهد اقلامی را در سایت‌های تجارت الکترونیک غیرآمازون درست مانند Amazon.com خریداری کنند، از جمله پرداخت ساده‌شده و ارسال رایگان اقلام در روز بعد.

آمازون در حال رقابت مستقیم تری با UPS و FedEx در تحویل است، حرکتی که تحلیلگران از سال گذشته انتظار داشتند. غول های خرده فروشی دیگر مانند Target و Walmart نیز خدمات تحویل همان روز خود را ارائه می دهند.

آمازون می گوید قصد دارد در ماه های آینده این سرویس جدید را به خرده فروشان و شهرهای دیگر در سراسر کشور گسترش دهد. این سرویس برای اعضای Prime در آتلانتا، شیکاگو، دالاس، لاس وگاس، میامی، فینیکس، اسکاتسدیل، سیاتل و واشنگتن دی سی در دسترس است.