• خانه
  • اخبار
  • آمازون با گسترش ابزارهای بازاریابی به فروشندگان اجازه می دهد تا برای مشتریان بیشتری پیام های ایمیل ارسال کنند

آمازون با گسترش ابزارهای بازاریابی به فروشندگان اجازه می دهد تا برای مشتریان بیشتری پیام های ایمیل ارسال کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون با گسترش ابزارهای بازاریابی به فروشندگان اجازه می دهد تا برای مشتریان بیشتری پیام های ایمیل ارسال کنند

آمازون با گسترش ابزارهای بازاریابی به فروشندگان اجازه می دهد تا برای مشتریان بیشتری پیام های ایمیل ارسال کنند
تصویر توسط brooztechnology

آمازون قصد دارد مجموعه ای از ابزارهای بازاریابی جدید را به فروشندگان شخص ثالث ارائه دهد، از جمله امکان ارسال ایمیل به مشتریانی که خریدهای تکراری یا اخیر انجام داده اند یا در طول زمان مبالغ زیادی را با فروشندگان خاصی خرج کرده اند.

تا به حال، فروشندگان فقط می توانستند ایمیل های بازاریابی را از طریق سیستم آمازون برای مشتریانی ارسال کنند که برندهای خود را در سایت تجارت الکترونیک دنبال کنند.

آمازون می‌گوید این ابزار جدید که Tailored Audiences نام دارد، به درخواست‌های فروشندگان برای راه‌های بیشتر برای بازاریابی به مشتریانی که قبلاً از آنها اقلام خریده‌اند، پاسخ می‌دهد.

کارلا ورنون، نایب رئیس ناظر بر دسته مواد مصرفی آمازون که در جلسه افتتاحیه کنفرانس شتاب آمازون برای فروشندگان در سیاتل، مخاطبان سفارشی را ارائه کرد، گفت: این ابزار فروشندگان را قادر می‌سازد تا «یادآوری‌هایی درباره مواردی مانند معاملات داغ یا عرضه محصولات جدید» به مشتریان وفادار ارسال کنند. .

بلومبرگ این حرکت را “پیشنهاد خطرناکی برای افزایش فروش” توصیف کرد و اشاره کرد که این ابزار حتی اگر مشتریان برند خاصی را انتخاب نکنند، کار خواهد کرد. این در همان روزی اتفاق می افتد که کالیفرنیا یک شکایت ضد انحصار مطرح کرد و ادعا کرد که آمازون فروشندگان و تامین کنندگان شخص ثالث را مجبور می کند تا به “توافقنامه های قیمت گذاری ضد رقابتی” منعقد کنند.

سایر ابزارهای بازاریابی ارائه شده توسط آمازون در کنفرانس:

  • فروشندگان شرکت کننده در برنامه Buy with Prime، که مزایای Prime و حمل و نقل را در سایت های غیر آمازون ادغام می کند، می توانند مشتریان را به محصولات و سایت های خود تبلیغ کنند و مستقیماً از فروشگاه برند خود در Amazon.com به مصرف کنندگان بفرستند.
  • آمازون همچنین می‌گوید که برای هدایت مشتریان به سایت‌های مستقیم به مصرف‌کننده شرکت‌کننده در این برنامه، تبلیغات خرید با پرایم را در فیس‌بوک و اینستاگرام تأمین مالی و اجرا خواهد کرد.
  • برندهایی که در ثبت علائم تجاری آمازون ثبت شده اند، می توانند پاسخ سوالات رایجی را که مشتریان از دستیار صوتی الکسای این شرکت می پرسند، ارسال کنند تا در آینده برای پاسخ به این سوالات در نظر گرفته شود.

آمازون Accelerate صبح پنجشنبه با جلسه ای با حضور داگ هرینگتون، مدیرعامل آمازون در اولین گفتگوی عمومی خود از زمان انتخاب شدن به عنوان مدیر عامل جدید فروشگاه های سراسر جهان آمازون در ماه ژوئن، پس از کناره گیری دیو کلارک به عنوان مدیر ارشد مصرف کننده شرکت، ادامه می یابد. ونوس ویلیامز اسطوره تنیس نیز قرار است در کنفرانس آمازون در روز پنجشنبه حضور یابد.