• خانه
  • اخبار
  • آمازون با ربات‌های ذخیره‌سازی جدید می‌خواهد راهی برای رفع نگرانی‌های ایمنی خود بیابد

آمازون با ربات‌های ذخیره‌سازی جدید می‌خواهد راهی برای رفع نگرانی‌های ایمنی خود بیابد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون با ربات‌های ذخیره‌سازی جدید می‌خواهد راهی برای رفع نگرانی‌های ایمنی خود بیابد

آمازون می گوید ربات موبایل جدید پروتئوس می تواند به طور ایمن با کارگران انسانی کار کند.

لاس وگاس – آمازون ناوگان جدیدی از ربات ها و سیستم های خودکار را معرفی کرده است، از جمله اولین ربات کاملاً خودمختار که به گفته این شرکت می تواند با خیال راحت با افراد در طبقه انبار کار کند.

این ربات که پروتئوس نام دارد، حرکت چرخ دستی‌های بزرگ و سنگین سیار را با بسته‌هایی که کارگران در حال حاضر به صورت دستی از مناطق اجرا و مراکز مرتب‌سازی عبور می‌کنند، خودکار می‌کند.

این شرکت گفت: «پروتئوس با استفاده از فناوری‌های پیشرفته ایمنی، ادراک و ناوبری که توسط آمازون توسعه داده شده‌اند، به طور مستقل از طریق امکانات ما حرکت می‌کند. این ربات طوری طراحی شده است که به طور خودکار کار خود را انجام دهد و در اطراف کارمندان حرکت کند – به این معنی که نیازی به محدود شدن در مناطق محدود نیست.

این فناوری بخشی از موج موعود اتوماسیون است که برای بهبود بهره وری و ایمنی در انبارهای شرکت طراحی شده است. آمازون با بررسی مداوم میزان آسیب مواجه است و این موضوع به شورش در شبکه اجرای آن کمک کرده است.

آمازون این خبر را سه شنبه شب قبل از یک جلسه مهم مرتبط در کنفرانس MARS (یادگیری ماشین، اتوماسیون، روباتیک و فضا) در لاس وگاس اعلام کرد. انتظار می‌رود تای بردی، فن‌شناس ارشد آمازون رباتیک، جزئیات بیشتری را طی سخنرانی صبح چهارشنبه در اینجا ارائه کند.

این شرکت 10 سال پیش با خرید Kiva Systems وارد عرصه رباتیک شد. آمازون ادعا می کند که با گسترش نیروی انسانی و ناوگان روبات های خود ثابت کرده است که منتقدان اتوماسیون اشتباه می کنند. این شرکت می گوید 520000 درایو رباتیک دارد و بیش از یک میلیون شغل در سراسر جهان ایجاد کرده است.

سیستم مرتب سازی بسته های Cardinal جدید آمازون.

سیستم‌های روباتیک دیگری که برای اولین بار نمایش داده می‌شوند عبارتند از Cardinal که از هوش مصنوعی و بینایی کامپیوتری برای انتخاب و برداشتن بسته‌ها، خواندن برچسب‌ها و مرتب‌سازی آنها در چرخ دستی‌های صحیح استفاده می‌کند.

آمازون می گوید کاردینال “با انجام کارهایی که نیازمند بلند کردن و چرخاندن بسته های بزرگ یا سنگین یا بسته بندی های پیچیده در داخل خانه هستند، خطر آسیب رساندن به کارکنان را کاهش می دهد.”

این شرکت می‌افزاید: «با کاردینال، مرتب‌سازی بسته‌ها زودتر در فرآیند تحویل اتفاق می‌افتد، و در نتیجه زمان پردازش سریع‌تر در مرکز انجام می‌شود. عملیات تحویل آمازون راحت‌تر انجام می‌شود زیرا کاردینال کار دسته‌ای دستی را به کار مداوم و خودکار تبدیل می‌کند.

آمازون می گوید در حال حاضر در حال آزمایش یک نمونه اولیه است که می تواند بسته های 50 پوندی را بالا ببرد و انتظار دارد کاردینال سال آینده راه اندازی در مراکز اجرایی خود را آغاز کند.

سیستم جدید AR ID آمازون.

سیستم جدید دیگری به نام AR ID از بینایی کامپیوتر و یادگیری ماشین برای شناسایی و اسکن خودکار برچسب‌های بسته‌بندی منتقل شده در یک منطقه استفاده می‌کند و نیاز کارمندان به استفاده از اسکنرهای دستی را که اکنون در انبارهای شرکت در همه جا وجود دارد، کاهش می‌دهد یا از بین می‌برد.

این شبیه به یک اسکنر در یک صندوق نقدی جداگانه در یک فروشگاه است، زیرا دیگر نیازی نیست که بارکد کاملاً تراز باشد.

این شرکت گفت: “AR ID با استفاده از یک سیستم دوربین منحصر به فرد که با سرعت 120 فریم در ثانیه کار می کند، روند اسکن دستی را حذف می کند و به کارمندان تحرک بیشتری می دهد و به کاهش خطر آسیب کمک می کند.” کارمندان می‌توانند بسته‌ها را به جای یک دست، در حالی که اسکنر را در دست دیگر نگه می‌دارند، با دو دست کنترل کنند، یا می‌توانند بسته‌ها را در موقعیت مکانی قرار دهند تا آن را با دست اسکن کنند.»

در نهایت، این شرکت از یک سیستم ذخیره‌سازی ظروف خودکار جدید رونمایی کرده است که می‌گوید نیاز کارمندان به خم شدن، بالا رفتن یا بالا رفتن از پله‌ها برای بازیابی یا بازیابی محصولات را کاهش می‌دهد و در عوض ظروف را به آنها می‌آورد.

سیستم ذخیره سازی ظروف جدید آمازون

در پست‌های آینده اطلاعات بیشتری از Amazon re: MARS خواهیم داشت.