• خانه
  • اخبار
  • آمازون با دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو ای در نبردهای مشروع کمربند جعلی همکاری می کند

آمازون با دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو ای در نبردهای مشروع کمربند جعلی همکاری می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون با دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو ای در نبردهای مشروع کمربند جعلی همکاری می کند

آمازون با دبلیو دبلیو دبلیو دبلیو ای در نبردهای مشروع کمربند جعلی همکاری می کند
تصاویر از اسناد دادگاه، ماکت اصلی کمربندهای WWE (سمت چپ) و کمربندهای ادعایی تقلبی (راست) را نشان می دهد.

حقیقت یا دروغ؟

این موضوع قدیمی کشتی حرفه‌ای در مجموعه‌ای از شکایت‌هایی که این هفته توسط آمازون و World Wrestling Entertainment در مورد لیست ادعایی ماکت‌های تقلبی WWE توسط فروشندگان شخص ثالث در بازار آنلاین این غول تجارت الکترونیکی ثبت شده است، چرخش متفاوتی پیدا می‌کند.

آمازون و دبلیو دبلیو دبلیو ای 9 شکایت علیه 13 متهم را روز سه شنبه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در سیاتل تنظیم کردند. علاوه بر این، دفتر دادستانی ناحیه میدلسکس در نیوجرسی علیه دو نفر در ارتباط با یکی از این پرونده ها، اتهامات جنایتکارانه ای را به این شرکت ها اعلام کرد.

این آخرین مورد از مجموعه تلاش‌های آمازون برای مبارزه با محصولات تقلبی است. شکایات مدنی به عنوان یک کمپین روابط عمومی دوچندان می شود و اطلاعات گسترده ای در مورد تلاش های آمازون برای مبارزه با جعل ارائه می دهد، از جمله ابتکار پروژه صفر، برنامه ثبت علائم تجاری و طرح شفافیت.

همانطور که واشنگتن پست در سال 2019 بیان کرد، این شرکت در حال مبارزه با این تصور است که بازار شخص ثالث آن یک “بازار کک برای تقلبی ها” است.

آمازون شکایت های قبلی را علیه برندهایی مانند والنتینو، وبر گریل، برند لوازم آرایشی KF Beauty، برند لوازم جانبی سفر خانوادگی JL Childress و سازنده نوشیدنی و لوازم جانبی YETI، علاوه بر کسب و کارهای خانوادگی کوچکتر تنظیم کرده است.