منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آمازون با آخرین افتتاحیه آمازون Fresh در سیاتل، فروشگاه مواد غذایی بدون کربن را هدف قرار داده است

آمازون با آخرین افتتاحیه آمازون Fresh در سیاتل، فروشگاه مواد غذایی بدون کربن را هدف قرار داده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون با آخرین افتتاحیه آمازون Fresh در سیاتل، فروشگاه مواد غذایی بدون کربن را هدف قرار داده است

آمازون با آخرین افتتاحیه آمازون Fresh در سیاتل، فروشگاه مواد غذایی بدون کربن را هدف قرار داده است
مکان جدید آمازون Fresh سیاتل شامل ایستگاه‌های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی برای استفاده مشتریان به عنوان بخشی از تلاش‌ها برای ارتقای پایداری مکان خواهد بود. (عکس آمازون)

آمازون روز پنجشنبه در آخرین مکان Amazon Fresh خود در سیاتل افتتاح می شود و معیار جدیدی برای پایداری در فروشگاه های مواد غذایی معرفی می کند.

فروشگاهی به مساحت 35000 فوت مربع در مرکز خرید 13201 Aurora Ave. N. اولین فروشگاه مواد غذایی در جهان است که گواهی کربن صفر را از موسسه بین المللی آینده زندگی (ILFI) دریافت کرده است.

به‌روزرسانی‌ها و ویژگی‌های فروشگاهی پایدار برای کمک به تلاش‌های آمازون برای اجرای The Climate Pledge، که تعهد این شرکت برای تبدیل شدن به یک تجارت کربن صفر تا سال 2040 است، کمک می‌کند.

برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

  • سیستم تبرید مبتنی بر CO2 برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.
  • کفپوش بتن کم کربن.
  • فضای آشپزخانه تمام برقی.
  • اضافه شدن درب به اکثر یخچال ها برای کاهش مصرف انرژی.
  • شارژ رایگان خودروهای برقی برای مشتریان.
  • برق 100% تجدید پذیر در سراسر فروشگاه.
آمازون با آخرین افتتاحیه آمازون Fresh در سیاتل، فروشگاه مواد غذایی بدون کربن را هدف قرار داده است
فضای آشپزخانه ای که آمازون غذا را در آن آماده می کند در آمازون Fresh جدید کاملاً برقی خواهد بود. (عکس آمازون)

آمازون گفت که فروشگاه جدید تقریباً 185 تن CO2 در هر سال در مقایسه با فروشگاه مواد غذایی استاندارد صنعت صرفه جویی می کند، محاسبه ای که توسط محاسبه گر معادل گازهای گلخانه ای EPA انجام شده است.

ILFI یک سازمان غیر انتفاعی است که به بهبود شیوه های ساخت و ساز پایدار اختصاص دارد و بسیاری از اقدامات انجام شده توسط آمازون الزامات سازمان برای صدور گواهینامه کربن صفر را برآورده می کند. ILFI 12 ماه متوالی داده‌های عملکرد را بررسی می‌کند تا اطمینان حاصل کند که فروشگاه جدید با استاندارد مطابقت دارد.

لیندزی بیکر، مدیر اجرایی مؤسسه بین المللی زندگی آینده گفت: به عنوان اولین خواربارفروشی در جهان که به دنبال گواهی کربن صفر است، این رویکرد معیار مهمی برای بخش مواد غذایی و خرده فروشان به طور کلی است.

Amazon Fresh بخشی از گسترش سریع رشد مواد غذایی آمازون در سراسر کشور از زمان خرید 13.7 میلیارد دلاری Whole Foods در سال 2017 است زیرا تلاش می کند سهم بزرگ تری از صنعت غذایی ایالات متحده به ارزش 750 میلیارد دلار بگیرد. این شرکت همچنین در حال ایجاد شبکه فروشگاه‌های رفاهی Amazon Go است و همچنان سرویس تحویل آمازون Fresh را اجرا می‌کند.

آمازون در اوایل این ماه اعلام کرد که کتابفروشی‌ها، فروشگاه‌های 4 ستاره و پاپ آپ خود را برای تمرکز بر خواربارفروشی و مد تعطیل می‌کند.

این مکان در شمال سیاتل، بیست و ششمین فروشگاه مواد غذایی آمازون Fresh در ایالات متحده، چهارمین فروشگاه در منطقه سیاتل و دهمین فروشگاه است که شامل فناوری Just Walk Out است. با مجموعه‌ای از دوربین‌های بالای سر و حسگرهای قفسه، فناوری بدون پول نقد اساساً به خریداران این امکان را می‌دهد که اقلام را تحویل گرفته و بدون ایستادن در صف دریافت پول نقد، فروشگاه را ترک کنند. Just Walk Out در مکان‌هایی در Bellevue، واشنگتن و محله Capitol Hill سیاتل نمایش داده می‌شود، اما نه در فروشگاه Fresh در خیابان جکسون جنوبی در سیاتل.

مکان تازه دیگری در مرکز خرید کامنز در فدرال وی، واشنگتن است. آمازون جزئیات جدیدی از زمان افتتاح این فروشگاه ارائه نکرده است.