• خانه
  • اخبار
  • آمازون امسال 15000 کارآموز می پذیرد که بزرگترین کلاس خود تا به امروز است که عمدتاً از یک مدل هیبریدی استفاده می کند.

آمازون امسال 15000 کارآموز می پذیرد که بزرگترین کلاس خود تا به امروز است که عمدتاً از یک مدل هیبریدی استفاده می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون امسال 15000 کارآموز می پذیرد که بزرگترین کلاس خود تا به امروز است که عمدتاً از یک مدل هیبریدی استفاده می کند.

آمازون امسال 15000 کارآموز می پذیرد که بزرگترین کلاس خود تا به امروز است که عمدتاً از یک مدل هیبریدی استفاده می کند.
کارآموزان آمازون نشان های خود را در مقر این شرکت در سیاتل به نمایش می گذارند. این شرکت در سال جاری میزبان بیش از 15000 کارآموز خواهد بود که اکثر آنها در مدل های هیبریدی کار می کنند. (عکس آمازون)

آمازون امسال میزبان بیش از 15000 کارآموز از سراسر جهان خواهد بود و زمینه را برای بزرگترین کلاس خود تا به امروز فراهم می کند.

غول فناوری سیاتل می گوید اکثر کارآموزانش امسال در نوعی مدل هیبریدی کار خواهند کرد، حرکتی که نشان می دهد این شرکت حداقل برخی از گزینه های خانگی را می پذیرد، در حالی که سایر شرکت های فناوری به طور کلی درباره کار از راه دور بحث می کنند.

این شرکت در یک پست وبلاگی گفت: “با این مدل، کارآموزان به شهر محل کارآموزی خود نقل مکان می کنند (یا در حال حاضر در آن زندگی می کنند تا بتوانند به دفتر تعیین شده آمازون خود سفر کنند.” کارآموزان با مدیر و تیم خود برای برنامه ریزی ترکیبی از روزهای اداری و کار از خانه کار می کنند.

آمازون از ابتدای همه‌گیری، برنامه کارآموزی خود را تطبیق داده است و هر سال افزایش می‌یابد. در سال 2020، این شرکت تقریباً بیش از 8000 کارآموز را پذیرفت. و سال گذشته، این شرکت به بیش از 10000 کارآموز اجازه داد تا در خانه کار کنند یا یک مدل هیبریدی انتخاب کنند.

آمازون در ابتدا قصد داشت تا در اوایل ژانویه 2021، کارمندان شرکت را به طور دسته جمعی به دفتر بازگرداند. اما در ماه اکتبر، اندی جسی، مدیرعامل آمازون به کارمندان گفت که این شرکت تصمیمات مدیریت از راه دور را به رهبران تیم در سطح مدیر واگذار خواهد کرد.

این شرکت می‌گوید در حال حاضر به دنبال کارآموزان آینده در تمام رشته‌های تجاری، از جمله نقش‌های مهندسی، مدیریت و مالی است.

سخنگوی شرکت به brooztechnology گفت که آمازون دنبال نمی‌کند که کدام رشته‌های دانشگاهی در شانس انتخاب شدن بهتر عمل می‌کنند. این سخنگوی همچنین اضافه کرد که این شرکت همچنین شکست های منطقه ای در اشتغال را ردیابی و منتشر نمی کند.

طبق مطالعه Glassdoor، کارآموزان آمازون در میان بهترین درآمدها در این کشور هستند و میانگین حقوق ماهیانه 8000 دلار را دریافت می کنند که پنجمین بالاترین حقوق برای هر دوره کارآموزی مستقر در ایالات متحده است.

در سال 2017، زمانی که دوره کارآموزی آمازون بیشتر شخصی بود، هجوم کارآموزان در سیاتل بر سیستم حمل و نقل عمومی فشار وارد کرد. Metro King County، آژانس حمل و نقل عمومی شهر، دو اتوبوس اضافی را به چرخش خود اضافه کرده است تا کارآموزانی را که به South Lake Union، جایی که پردیس آمازون در آن قرار دارد، رسیدگی کند.

هیچ مهلتی برای درخواست برای کارآموزی و موقعیت های تمام وقت وجود ندارد و اکثر درخواست ها در پایان تابستان منتشر می شوند. دانشجویانی که علاقه مند به درخواست هستند می توانند به صفحه فرصت های دانشجویی آمازون مراجعه کنند.