• خانه
  • اخبار
  • آمازون از شش سایت بررسی جعلی شکایت کرد – ما با کسی صحبت کردیم که باور نداشت این کت و شلوار واقعی است

آمازون از شش سایت بررسی جعلی شکایت کرد – ما با کسی صحبت کردیم که باور نداشت این کت و شلوار واقعی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون از شش سایت بررسی جعلی شکایت کرد - ما با کسی صحبت کردیم که باور نداشت این کت و شلوار واقعی است

آمازون از شش سایت بررسی جعلی شکایت کرد - ما با کسی صحبت کردیم که باور نداشت این کت و شلوار واقعی است
تصویر توسط brooztechnology

آمازون در هفت سال گذشته فروشندگان ادعایی بررسی محصولات جعلی را مورد هدف قرار داده است و اولین کت و شلوار در نوع خود را در سال 2015 آغاز کرد. موج جدیدی از کت و شلوارها در این هفته نشان می دهد که این شرکت تسلیم نمی شود و مشکل حل نمی شود. دور.

این شرکت این هفته شکایت های جداگانه ای علیه شش وب سایت در دادگاه عالی شهرستان کینگ در سیاتل تنظیم کرد: virtualexperts.net; auctionsentinel.com; amzonbulkreviews.com; accfarm.com; climbazon.com; و tahoevine.com.

این شکایت‌ها ادعا می‌کنند که سایت‌ها به بازرگانان امکان پرداخت برای بررسی محصولات جعلی در آمازون را می‌دهند. شرکت به دنبال بستن وب سایت ها است. کنترل نام دامنه شناسایی بازرگانانی که برای بررسی ها پول پرداخت می کنند و حساب های جعلی مورد استفاده برای ارسال آنها؛ و سایت ها را مجبور به بازگشت سودهایی که به دست آورده اند.

brooztechnology سعی کرد با هر یک از وب سایت ها برای نظر دادن تماس بگیرد. یکی از نمایندگان Amazon Bulk Reviews، وقتی فرصتی برای اظهار نظر از طریق ویژگی چت وب‌سایت به او داده شد، فروش نقدهای جعلی را رد کرد و حتی پس از اینکه ما فایل PDF شکایت را در چت آپلود کردیم، صحت شکایت را زیر سوال برد.

نماینده در چت گفت: “باور نمی کنم.” “آیا می توانی مدرکی به من نشان دهی که به من حقیقت را می گویی؟”

پس از بارگذاری مجدد یک نسخه از شکایت، نماینده پاسخ داد: «ما نظرات جعلی را نمی فروشیم. ما به خریداران هدیه می دهیم. ما هیچ‌کس را مجبور به نوشتن نقد نمی‌کنیم، قبل از ابراز تردید بیشتر در مورد صحت شکایت آمازون و ماهیت تحقیق ما به عنوان یک رسانه خبری.

پس از اینکه پرسیدیم چرا، اگر بررسی ها واقعی هستند، Amazon Bulk Reviews به مشتریان اطلاع می دهد که نیازی به ارسال محصولات واقعی برای اهداف بررسی ندارند، نماینده جلسه چت ما را پایان داد.

آمازون از شش سایت بررسی جعلی شکایت کرد - ما با کسی صحبت کردیم که باور نداشت این کت و شلوار واقعی است
Amazon Bulk Reviews رویکرد خود را در سایت خود توضیح می دهد. (عکس از صفحه در 12 آگوست 2022 گرفته شده است)

سایت دیگری، accfarm.com، این سوال را در پرسش‌های متداول خود گنجانده است: “آیا پرداخت برای بررسی در آمازون قانونی یا غیرقانونی است؟”

پاسخ سایت: «خرید نظرات محصول در آمازون از نظر فنی غیرقانونی است. علاوه بر ممنوعیت، ممکن است زمانی که سیستم تشخیص دهد که شما در حال جعل نقد هستید، از شما شکایت خواهد شد. با این حال، چند راه توصیه شده برای انجام ایمن وجود دارد. برخی از شرکت های قانونی مانند AccFarm وجود دارند که این خدمات را ارائه می دهند.

Axios در اوایل این هفته در مورد یکی از شکایت ها علیه auctionsentinal.com گزارش داد.

ماه گذشته، آمازون علیه بیش از 10000 مدیر فیس بوک که می گوید بازارهایی را برای بررسی محصولات جعلی راه اندازی می کنند، شکایت کرد.

آمازون در شکایت‌های اخیر خود می‌گوید که «تلاش‌های زیادی برای مبارزه با بررسی‌های محصولات و محتوایی انجام می‌دهد که نادرست، غیرواقعی یا دارای انگیزه هستند («بررسی‌های جعلی»)». ترکیبی از مدل های یادگیری ماشین و تیم های اختصاصی از کارمندان.

در اینجا شکایاتی است که آمازون علیه هر شرکتی در این هفته ارائه کرده است: AccFarm، Climbazon; بررسی های انبوه آمازون؛ حراج نگهبان; کارشناسان مجازی