منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آمازون از آل مایکلز و کرک هرب استریت به عنوان بازیگران پرایم پنجشنبه فوتبال نام می برد

آمازون از آل مایکلز و کرک هرب استریت به عنوان بازیگران پرایم پنجشنبه فوتبال نام می برد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون از آل مایکلز و کرک هرب استریت به عنوان بازیگران پرایم پنجشنبه فوتبال نام می برد

آمازون از آل مایکلز و کرک هرب استریت به عنوان بازیگران پرایم پنجشنبه فوتبال نام می برد
(تصویر آمازون)

آمازون رسماً اعلام کرده است که گوینده کهنه کار ورزشی، آل مایکلز و تحلیلگر فوتبال کالج، کرک هربسترایت، دو نفری خواهند بود که پنج شنبه شب فوتبال Prime Video را پخش خواهند کرد.

هر دو مایکلز و هرب استریت قبلاً به عنوان انتخاب آمازون اعلام شده بودند که TNF پاییز امسال در 15 سپتامبر راه اندازی شد. آمازون پس از امضای قرارداد 11 ساله با NFL در سال گذشته در اولین قرارداد لیگ تمام دیجیتال خود با یک شریک رسانه ای، بازی ها را به طور انحصاری برای Prime پخش خواهد کرد.

مایکلز یک قمارباز قدیمی است، با 36 سال تماس در ساعات پربیننده NFL، از جمله آخرین بازی یکشنبه شب فوتبال NBC. در فوریه، او یازدهمین سوپربول خود را برگزار کرد، قرعه کشی طولانی ترین زمان توسط یک مفسر تلویزیونی.

مایکلز در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “در 36 فصل گذشته، من در میکروفون بودم و برخی از جادویی ترین لحظات و بازی های تاریخ NFL را توصیف می کردم و مشتاقانه منتظر چیزهای بیشتری هستم.” “این مرز جدید در تلویزیون ورزشی است و بخشی از شروع در این مرحله از حرفه من هیجان انگیز و تحریک کننده است.”

به یاد ماندنی ترین تماس مایکلز به بازی های المپیک زمستانی 1980 در لیک پلاسید بود، زمانی که او گفت: “آیا به معجزه اعتقاد داری؟ آره!” هنگامی که تیم هاکی مردان ایالات متحده پیروزی بسیار ناراحت کننده ای را در برابر اتحاد جماهیر شوروی بدست آورد.

هرب استریت، مدافع سابق کالج دانشگاه ایالتی اوهایو، از سال 1996 یک تحلیلگر برجسته فوتبال در کالج ESPN بوده است. او 14 جایزه ورزشی امی را برای کار خود به عنوان تحلیلگر رویداد زنده در شنبه شب فوتبال ABC و به عنوان تحلیلگر استودیو در ESPN دریافت کرده است. کالج Game Day.

هرب استریت در بیانیه‌ای گفت: «من هیجان‌زده هستم که بخشی از برنامه جدید «پنجشنبه فوتبال فوتبال» پرایم ویدیو هستم و مفتخرم که با ال در غرفه شرکت کنم. ما با هم نسل بعدی برنامه نویسی NFL را خواهیم ساخت. من افتخار می کنم که بخشی از تیم آمازون هستم و نمی توانم برای شروع کار صبر کنم.”

شرایط معاملات مایکلز و هربستریت فاش نشد. پیش از این، نیویورک پست گزارش داده بود که مایکلز برای «پول جو باک» به آمازون خواهد پیوست. باک، گوینده بازی به بازی فاکس، اخیراً با قراردادی پنج ساله به مبلغ 75 میلیون دلار، وارد برنامه دوشنبه شب فوتبال ESPN شد.

آمازون همچنین روز چهارشنبه اعلام کرد که فرد گاودلی، تهیه کننده 24 بار برنده جایزه امی، نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی به Prime Video خواهد پیوست.TNF گاودلی، که 21 سال با مایکلز کار کرده است، همچنان به NBC Sports در یکشنبه شب فوتبال کمک خواهد کرد.

Prime Video اولین سرویس پخش است که بسته پخش ملی انحصاری را در طول فصل با NFL پخش می کند. قرارداد آمازون شامل 15 بازی از فصل عادی و یک بازی پیش فصل در سال است.