• خانه
  • اخبار
  • آمازون آزمایش‌های میدانی را متوقف می‌کند و کار روی Scout، برنامه ربات تحویل خانه خود را کاهش می‌دهد

آمازون آزمایش‌های میدانی را متوقف می‌کند و کار روی Scout، برنامه ربات تحویل خانه خود را کاهش می‌دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون آزمایش‌های میدانی را متوقف می‌کند و کار روی Scout، برنامه ربات تحویل خانه خود را کاهش می‌دهد

آمازون آزمایش‌های میدانی را متوقف می‌کند و کار روی Scout، برنامه ربات تحویل خانه خود را کاهش می‌دهد
(عکس آمازون)

آمازون کار روی Scout را کاهش می دهد، ربات تحویل بسته که شبیه یک خنک کننده روی چرخ است.

یکی از سخنگویان آمازون گفت: “در طول آزمایش میدانی محدود خود از Scout، ما برای ایجاد یک تجربه تحویل منحصر به فرد کار کردیم، اما از طریق بازخورد دریافتیم که جنبه هایی از برنامه وجود دارد که نیازهای مشتری را برآورده نمی کند.” “در نتیجه، ما آزمایشات میدانی خود را متوقف می کنیم و برنامه را دوباره متمرکز می کنیم. ما در طول این انتقال با کارمندان کار می کنیم و آنها را با موقعیت های باز که به بهترین وجه با تجربه و مهارت های آنها مطابقت دارد، تطبیق می دهیم.

بلومبرگ اولین بار روز پنجشنبه این خبر را گزارش کرد و خاطرنشان کرد که حدود 400 نفر در تیم Scout کار می کنند.

آمازون در سال 2019 راه اندازی Scout را با آزمایش در منطقه سیاتل آغاز کرد و بعداً به کالیفرنیای جنوبی، آتلانتا و فرانکلین، تنسی گسترش یافت.

ربات ها به طور مستقل مسیر تحویل خود را دنبال کردند و در طول آزمایش توسط “سفیر پیشاهنگ آمازون” همراه شدند.

مشتریان آمازون: “ما خوشحالیم که از Amazon Scout به مجموعه رو به رشد خود از راه حل های تحویل نوآورانه برای مشتریان استقبال می کنیم و مشتاقانه منتظر آموخته های این سه ماهه اول هستیم تا Amazon Scout بتواند پایداری و راحتی بیشتری را برای تحویل در طول زمان ارائه دهد.” در یک پست وبلاگی در معرفی Scout در سال 2019 نوشت.

شان اسکات، یکی از رهبران قدیمی آمازون که اخیراً به عنوان معاون رئیس Scout خدمت کرده است، در ژانویه 2021 آنجا را ترک کرد.

تعدادی استارت آپ در حال توسعه ربات های پیاده رو برای «آخرین مایل» تحویل هستند، از جمله Starship Technologies، Nuro، Serve Robotics، Coco، Tortoise و بسیاری دیگر.

آمازون اخیراً به کار بر روی Glow، دستگاه تماس ویدیویی با هدف کودکان، پایان داد و Amazon Care، خدمات مراقبت اولیه خود را متوقف کرد.

آمازون در اوایل سال جاری اعلام کرد که مصمم است پس از دوبرابر کردن ظرفیت خود و استخدام صدها هزار کارگر برای پاسخگویی به تقاضا در طول همه‌گیری، هزینه‌ها را تحت کنترل درآورد و تجارت مصرف‌کننده خود را به سودآوری بازگرداند.

بر اساس گزارشی که روز سه شنبه در نیویورک تایمز منتشر شد، این شرکت استخدام ها را برای نقش های شرکتی در تجارت خرده فروشی خود متوقف می کند و به سایرین از جمله متا و گوگل می پیوندد که در بحبوحه رکود اقتصادی گسترده تر، بودجه ها را کاهش می دهند.