• خانه
  • اخبار
  • آمازون، ستاره سابق سیاتل سیهاوکز، ریچارد شرمن را به پرایم ویدیو اضافه کرد

آمازون، ستاره سابق سیاتل سیهاوکز، ریچارد شرمن را به پرایم ویدیو اضافه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آمازون، ستاره سابق سیاتل سیهاوکز، ریچارد شرمن را به پرایم ویدیو اضافه کرد

آمازون، ستاره سابق سیاتل سیهاوکز، ریچارد شرمن را به پرایم ویدیو اضافه کرد
ریچارد شرمن در رویداد بازی ویدیویی PAX در سیاتل در سال 2016 (عکس فایل brooztechnology)

ریچارد شرمن در طول حرفه درخشان خود در NFL به عنوان یک خواننده شهرت پیدا کرد. حالا ستاره سابق سیاتل سیهاوکز با تیم آمازون پرایم ویدیو “پنجشنبه شب فوتبال” صحبت خواهد کرد.

شرمن گزارش های قبل از بازی، نیمه وقت و بعد از بازی را به همراه تالار مشاهیر فوتبال حرفه ای تونی گونزالس به عنوان بخشی از پوشش انحصاری آمازون از فوتبال NFL در سرویس استریم پرایم خود در پاییز امسال انجام خواهد داد. تیم پخش اصلی شامل گوینده بازی Al Michaels و تحلیلگر Kirk Herbstreet است.

شرمن در بیانیه‌ای مطبوعاتی روز سه‌شنبه گفت: «من بسیار هیجان‌زده هستم که این سفر را با Prime Video شروع کنم و بخشی از این تیم شگفت‌انگیز باشم که آنها در حال تشکیل هستند. “این شروع چیزی واقعاً خاص خواهد بود.”

شرمن 11 فصل در NFL بازی کرد. او در دور پنجم درفت NFL 2011 توسط Seahawks انتخاب شد. او در سال 2013 لیگ NFL را هدایت کرد و به سیاتل کمک کرد تا اولین سوپربول خود را در این فصل کسب کند. شرمن هفت فصل را در سیاتل گذراند و سپس به تیم سانفرانسیسکو 49رز ملحق شد و دوران حرفه ای خود را با تیم تامپا بی باکنرز پایان داد.

جرد استیسی، مدیر تولید جهانی ورزش های زنده برای پرایم ویدئو، می گوید: «تعداد کمی از مردم بهتر از ریچارد برای ارائه ایده ای از NFL مدرن آماده هستند. “هواداران دوست دارند شخصیت عالی و ذهن درخشان فوتبالی او را هر پنجشنبه شب در پرایم ویدئو ببینند.”

“فوتبال در پنجشنبه شب” در 15 سپتامبر آغاز می شود، زیرا Prime Video اولین سرویس پخش است که بسته پخش ملی انحصاری را در طول فصل با NFL پخش می کند. این قرارداد 11 ساله شامل 15 بازی فصل عادی و یک بازی پیش فصل در سال است. این بازی ها همچنین به صورت زنده از توییچ پخش خواهند شد و در ایستگاه های تلویزیونی زمینی در دو بازار خانگی تیم های رقیب در دسترس خواهند بود.