• خانه
  • اخبار
  • آل مایکلز و دیگر پیشکسوتان پخش برنامه آماده استفاده از فناوری آمازون به عنوان «پیشگامان» پخش فوتبال هستند.

آل مایکلز و دیگر پیشکسوتان پخش برنامه آماده استفاده از فناوری آمازون به عنوان «پیشگامان» پخش فوتبال هستند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آل مایکلز و دیگر پیشکسوتان پخش برنامه آماده استفاده از فناوری آمازون به عنوان «پیشگامان» پخش فوتبال هستند.

آل مایکلز و دیگر پیشکسوتان پخش برنامه آماده استفاده از فناوری آمازون به عنوان «پیشگامان» پخش فوتبال هستند.
فصل عادی فوتبال پنجشنبه شب در پرایم از 15 سپتامبر آغاز می شود. (تصویر در آمازون)

چندی پیش آل مایکلز نمی دانست استریمینگ چیست. اما برای کهنه‌کار تلویزیون، پیوستن به تیم پخش برای پوشش انحصاری Amazon Prime Video از پنج‌شنبه‌شب فوتبال، فرصتی برای امتحان کردن چیزهای جدید و جلب نظر طرفداران NFL با تولید با کیفیت بالا است.

مایکلز روز سه شنبه در طی یک گفتگوی ویدیویی با رسانه ها و سایر اعضای تیم جدید آمازون TNF گفت: «من آن را از این نظر هیجان انگیز می دانم که همه دوستانم، بچه ها و نوه هایم فکر می کنند این جالب ترین چیز در جهان است.

اگرچه مایکلز و فرد گاودلی، تهیه کننده قدیمی، کرک هربستریت، شریک تحلیلی، و کیلی هارتانگ، گزارشگر فرعی، به سمت پلتفرم متفاوتی می روند، با پشتوانه تخصص فنی آمازون و جیب های عمیق آمازون، مایکلز گفت که او هیچ برنامه ای برای اختراع مجدد چرخ در مورد پخش ندارد. یک مسابقه فوتبال

ما هیچ کار دیوانه‌واری انجام نمی‌دهیم. مایکلز گفت: «شاید تعامل چیزی باشد که کمی متفاوت از پخش استاندارد باشد. “به کسی گفتم، آنها فکر می کنند ما با یک واگن سرپوشیده از کوه های راکی ​​می آییم. گفتم با پهنای باند از روی کوه های راکی ​​می پریم. ما پیشگام هستیم.»

در این فصل، آمازون اولین سرویس پخش است که بسته پخش منحصراً ملی را با NFL ارائه می دهد. قرارداد با Prime Video 11 سال طول می کشد و ممکن است برای آمازون یک میلیارد دلار در هر فصل هزینه داشته باشد. Sportico قبلا گزارش داده بود که آمازون عملاً 660 میلیون دلاری را که فاکس برای “TNF” پرداخت کرده بود، دو برابر کرد.

حرکت آمازون بخشی از یک روند بزرگتر در میان غول های فناوری برای تبدیل شدن به بازیگران اصلی در دستیابی به حقوق پخش زنده رویدادهای ورزشی است. نیویورک تایمز تابستان امسال گزارش داد که این یک “ترس برای شرکت های رسانه ای” است، زیرا شرکت های فناوری مانند اپل و گوگل “با قوانین مالی یکسانی بازی نمی کنند.”

آل مایکلز و دیگر پیشکسوتان پخش برنامه آماده استفاده از فناوری آمازون به عنوان «پیشگامان» پخش فوتبال هستند.
(تصویر در آمازون)

مایکلز و هربستریت، برنده جایزه امی، تحلیلگر فوتبال کالج ESPN، رسماً در ماه مارس قرارداد امضا کردند، و در حالی که قبلاً یک بازی آزمایشی پخش نشده را با هم انجام داده اند، اولین تست پخش واقعی آنها این پنجشنبه در ساعت 4 بعد از ظهر PT با یک بازی پیش فصل با حضور هیوستون برگزار می شود. تگزاس و سانفرانسیسکو 49ers.

فصل عادی “TNF” به طور رسمی در 15 سپتامبر با بازی بین لس آنجلس چارجرز و کانزاس سیتی چیفز آغاز می شود. این بازی‌ها در صفحه اصلی Amazon.com، از طریق برنامه Prime Video متعلق به Amazon Twitch و در ایستگاه‌های تلویزیونی خارج از هوا در دو بازار خانگی تیم‌های رقیب پخش خواهند شد.

آمازون همچنین قرارداد جدیدی را با DirecTV اعلام کرد تا امکان پخش بازی ها در بارها و رستوران ها را فراهم کند.

آمازون قبلاً دارای حقوق پخش به عنوان بخشی از سه بازیگری با شبکه فاکس و NFL بود، بنابراین Prime Video در گذشته تجربه‌ای برای دانستن آنچه می‌خواهد برای طرفداران به ارمغان بیاورد، داشته است. آمازون به عنوان یک ارائه دهنده انحصاری، برنامه های جدید قبل از بازی، نیمه وقت و بعد از بازی و همچنین فیدهای جایگزین، مانند جفت شدن با بچه های Dude Perfect را وعده می دهد.

ویژگی‌های تعاملی مانند X-Ray، جریان‌های متناوب و آمار نسل بعدی، پایه اصلی «TNF» Prime هستند. و Gaudelli، تهیه‌کننده‌ای که 24 بار برنده جایزه امی شده و به مدت 21 سال با مایکلز کار کرده است، به فناوری‌های دیگری که در اختیار دارد اشاره کرد.

گاودلی گفت: «ما دوربین‌های آسمان دوگانه خواهیم داشت، بنابراین یک دوربین آسمان معمولی و یک آسمان بلند خواهیم داشت. من فکر می کنم ما 13 دوربین با سرعت بالا و فوق آهسته داریم. ما فناوری ضربه زدن را که در یکشنبه شب فوتبال معرفی کردیم، خواهیم داشت. این یک تولید بسیار بسیار پایدار خواهد بود.

ماری دونوهو، نایب رئیس بخش ویدیوهای ورزشی جهانی آمازون، گفت که آمازون یک شرکت نوآوری است و Prime Video به این ترتیب پخش خواهد شد.

Donohue گفت: “ما برای شما سورپرایزهایی در نظر گرفته ایم.” وی افزود که پلتفرم استریم فرصتی عالی برای تعامل طرفداران با داده ها و نکات برجسته و انتخاب های تقریباً بی پایان فراهم می کند. همه نمی خواهند بازی را یکسان تماشا کنند. ما یک نوع هوادار را برای سرویس انتخاب نمی کنیم، بلکه سعی می کنیم به همه هواداران خدمت کنیم.»

چند نکته دیگر از کنفرانس مطبوعاتی روز سه‌شنبه:

  • از نظر بازاریابی، کل شرکت آمازون پشت تلاش بازاریابی است. نمی‌دانم هنوز جعبه‌های آمازون را از طریق پست دریافت کرده‌اید یا نه، اما آن‌ها یا پنج شنبه شب فوتبال یا The Lord of the Rings: The Rings of Power را تبلیغ خواهند کرد.» – ماری دونوگو
  • “بعضی از چیزها، فرد [Gaudelli] در مورد نوع هایلایت ها و هایلایت های گسترده ای که قرار است در پخش اصلی نشان دهند صحبت کنید، بسیاری از گزینه های ما در واقع این نوع کنترل ها و گزینه ها را در دست بیننده قرار می دهند. بنابراین کارهایی که فرد و تیم را روی ایر برای تعدادی بازی انجام می‌دهند، می‌توانید بالقوه برای تعداد نامحدودی از بازی‌ها از طریق X-Ray انجام دهید. – ماری دونوگو
  • طرفداران NFL وقتی تلویزیون را روشن می کنند، انتظارات بسیار خاصی دارند. بهترین افراد در تلویزیون و تلویزیون ورزشی در NFL کار می کنند، و وقتی نوبت به زمان اصلی می رسد، فکر می کنم انتظارات آنها حتی بالاتر است. و اگر با یک نمایش با کیفیت واقعی نیایید، احتمالاً باز نخواهند گشت.» – فرد گاودلی.
  • “من فکر می کنم بسیاری از مردم کنجکاو هستند، از آنجایی که این یک قالب جدید و یک پلت فرم جدید است، چه اتفاقی قرار است بیفتد. ما فقط می خواهیم یک نمایش با کیفیت بسیار بالا بسازیم. یکی بیا همه بیا – آل مایکلز