منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آخرین پتنت هوآوی در مورد گوشی تمام صفحه با قاب یکپارچه اعمال می شود

آخرین پتنت هوآوی در مورد گوشی تمام صفحه با قاب یکپارچه اعمال می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آخرین پتنت هوآوی در مورد گوشی تمام صفحه با قاب یکپارچه اعمال می شود

رسانه های چینی اخیرا فاش کردند که پتنت هواوی برای طراحی نمایشگر بدون قاب در چین تایید شده است. این پتنت طراحی کلی این گوشی هوشمند را در تصاویر شماتیک نشان می دهد. بیایید نگاهی به پتنت آینده نگر هوآوی در ترنجی بیندازیم.

با توجه به توضیحات این پتنت، یک لحظه قابل توجه از نظر نمایشگر و ظاهر کلی این گوشی هوشمند آینده نگرانه است. لازم به ذکر است که هواوی پیش از این اولین گوشی هوشمند تمام صفحه خود را در سال 2019 با نام Enjoy 10 Plus معرفی کرده بود. اما این گوشی میدان های قابل توجهی در اطراف خود به خصوص در قسمت پایین داشت. چیزی که اصلاً در پتنت جدید هواوی دیده نمی شود.

جهت اطلاع شما کاربران عزیز ترنجی باید بگویم که Huawei Enjoy 10 Plus دارای دوربین سلفی بالا و یا پنجره پاپ آپ می باشد. با این حال، پس از بررسی این تصاویر جدید، هیچ سوراخی در این صفحه یا دوربین جلویی پاپ آپ در بالای گوشی پیدا نکردم.

بنابراین، با جمع‌بندی این اطلاعات، می‌توان فرض کرد که این گوشی هوشمند در پتنت ثبت شده است هواوی این دوربین می تواند از دوربین UDC استفاده کند که در حال حاضر در حال رشد به برندهای مختلف فناوری از جمله سامسونگ و شیائومی است. بیایید به تصاویر روی صفحه نمایش گوشی هواوی نگاه کنیم.

پتنت هواوی برای یک گوشی خاص

پتنت هواوی برای یک گوشی خاص

این پتنت به وضوح نشان می دهد که گوشی هوشمند آینده هواوی دارای صفحه نمایش بدون سوراخ است. همچنین می توان گفت که صفحه نمایش تمام صفحه با حاشیه های متقارن خواهد بود. هوآوی در سمت راست، کلید قرمز رنگ پاور گوشی های خود را به رنگ قرمز و دکمه تنظیم صدا را برای کم یا زیاد کردن صدا قرار می دهد. در حالی که سمت چپ بدون کلید باقی می ماند. نکته جالب دیگر این است که هوآوی فریم ورک این دستگاه را بدون وصله و نقص طراحی کرده است که ممکن است برای یک Slave کاملا یکپارچه صدق کند.

جک هدفون در بالا وجود دارد، اما همانطور که گفتم دوربین جلویی پاپ آپ دیده نمی شود. با حرکت به پشت، به نظر می رسد گوشی هوشمند دارای یک ماژول دوربین بیضی شکل با طراحی حلقه ای برای تجهیز لنز دوربین است. تعداد دوربین ها و محل قرارگیری لنز در پتنت ذکر نشده است. در نهایت، قسمت پایین دارای سوراخ هایی برای بلندگوها، سینی سیم کارت و درگاه USB Type-C است.

به نقل از منبعطرح پتنت گوشی هوشمند هواوی در حال حاضر تایید شده است. اما در مورد موفقیت یا شکست تولید انبوه و زمان آن اطلاعی نداریم.

بنابراین، اگر انتظار اطلاعات بیشتری از گوشی آینده نگر هواوی دارید، باید کمی صبر کنید. شاید در آینده با خبرهای بیشتری از این گوشی همراه شما کاربران عزیز ترنجی باشیم. نظرات خود را به ما بگویید.