• خانه
  • اخبار
  • آخرین پتنت شیائومی برای استفاده از دوربین پاپ آپ

آخرین پتنت شیائومی برای استفاده از دوربین پاپ آپ

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آخرین پتنت شیائومی برای استفاده از دوربین پاپ آپ

ظاهرا شیائومی در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند تاشو با ویژگی جدید است. حداقل پتنت پوسته شیائومی این موضوع را تایید می کند. این بار گوشی تاشو شیائومی از یک دوربین سلفی پاپ آپ بهره می برد تا تجربه تمام صفحه را در صفحه اصلی ارائه دهد. عکس های این ثبت اختراع جدید را در ترنجی ببینید.

پتنت شیائومی برای دوربین پاپ آپ را ببینید

آیا گوشی تاشوی آینده شیائومی به دوربین پاپ آپ مجهز می شود؟

پاسخ به این سوال دشوار است، اما حداقل این پتنت ما را بیشتر از اهداف این غول فناوری چینی در محصولات آینده خود آگاه می کند. این خبر که توسط Shadow_Leak در توییتر به اشتراک گذاشته شده است، مطابق با چندین پتنت مشابه از شیائومی است که قبلاً انواع تلفن های صدفی با دوربین های پاپ آپ را نشان می داد. با نگاهی به تصاویری که اخیرا در توییت این شخص به اشتراک گذاشته شده است، متوجه می شویم که این گوشی هوشمند شماتیک دارای دو پنل نمایشگر است. صفحه نمایش بزرگتر و بزرگتر به سمت داخل تا می شود، در حالی که یکی از قسمت های بیرونی میزبان نمایشگر ثانویه کوچکتر است. در همین حال، نیمه دیگر پنل پشتی دارای سیستم دوربین پشتی متشکل از سه سنسور دوربین است.

پتنت شیائومی برای دوربین پاپ آپ را ببینید

پتنت شیائومی برای دوربین پاپ آپ را ببینید

اگرچه مشخص نیست که هر سنسور دقیقا چه عملکردی دارد، اما نکته مهمتر جلوی دستگاه است. زیرا با کمی دقت در قسمت جلویی دستگاه، عدم وجود شیار برای دوربین سلفی و بیرون آمدن زائده از بدنه این دستگاه ماژول پاپ آپ را نشان می دهد. با توجه به پتنت های مشابه قبلی و این تصاویر ثبت اختراع جدید در گوشی تاشو شیائومی، به نظر می رسد این شرکت در تلاش است تا روند دوربین های پاپ آپ را احیا کند. اما این بار تلاش در حوزه گوشی های هوشمند صدفی خواهد بود. دوربین سلفی در مکانیزم پاپ آپی قرار دارد که احتمالاً توسط موتورسیکلت جابه جا شده و از دستگاه خارج می شود. با نگاه کردن به این ماژول از نمای جلو، دو برش را می بینیم که به معنای دوبل بودن دوربین جلو است.

به نقل از منبعدر حالی که این تصاویر تنها چند جزئیات را نشان می دهد، افشاگر یک تغییر جدید دیگر به توییت خود اضافه کرد. به گفته وی، ظاهرا گوشی هوشمند جدید با پوسته دارای باتری های بزرگ تری برای عمر باتری بیشتر خواهد بود. این نشان می دهد که شیائومی احتمالاً به طور جدی روی چنین دستگاهی کار می کند.

پتنت گوشی تاشو شیائومی با پنج دوربین پاپ آپ

همانطور که گفتیم این اولین بار نیست که شیائومی چنین پتنتی را ثبت می کند. آیا پتنت تاشو شیائومی در صورت اعمال برای شما جذاب خواهد بود؟