• خانه
  • اخبار
  • آخرین شارژر فیلم واقعا سریعترین نمونه اولیه در نوع خود در جهان خواهد بود! ⚡

آخرین شارژر فیلم واقعا سریعترین نمونه اولیه در نوع خود در جهان خواهد بود! ⚡

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آخرین شارژر فیلم واقعا سریعترین نمونه اولیه در نوع خود در جهان خواهد بود! ⚡

چند ساعت پیش، رایلی اعلام کرد که سریع ترین فناوری شارژ گوشی هوشمند جهان را در نهمین روز مارس 1400 در MWC 2022 راه اندازی خواهد کرد. آیا شارژر قرقره ای واقعا سریع ترین نمونه در جهان خواهد بود؟ این سوالی بود که دقایقی پس از انتشار این خبر همه منابع آن را درج کردند ترنجی سم ملحق شد به خصوص که هفته گذشته برای شما نامه نوشتیم شارژر قرقره 150 وات این شارژر مبتنی بر فناوری Oppo خواهد بود و احتمالاً این شارژر در بهترین حالت از شارژر 200 واتی شیائومی کندتر است. پس چرا یک فیلم «سریع ترین» عنوان را برای خود انتخاب می کند؟

با شارژر 200 واتی خود می تواند واقعا سریع ترین نمونه در جهان باشد!

بله، پاسخ سوالات فوق به زودی با جالب ترین پاسخ های ممکن آشکار شد. ریلمی خبرچین ها را زد و مخفیانه روی شارژر 200 واتی خود کار کرد! ما تا حد امکان این شارژر را داریم سریعترین نمونه از این نوع در جهان در ترنجی به شما نشان خواهیم داد.

ساعت ها پیش منابع آن ها توانستند تصویری از یک شارژر فیلمی که هنوز معرفی نشده بود به دست بیاورند که مانند آداپتورهای شارژ قبلی این شرکت نیز سفید است و مشخصاً اندازه مناسبی برای قدرتش دارد. همانطور که در تصویر زیر دو شاخه شارژر نشان داده شده است، متن مشاهدات چاپ شده روی این شارژر را به وضوح می بینیم که در خط اول شماره مدل آن قرار دارد. VCK8HACH بیان می شود.

شارژر رله ای با حداکثر توان 200 وات را ببینید

شارژر رله ای با حداکثر توان 200 وات را ببینید

با نگاهی به متن های زیر حتما شماره مدل این شارژر را فراموش خواهید کرد! جایی که مشخصات توان خروجی این شارژ می گوید که این تولید قرقره ها بر خلاف تمام شایعات قبلی حداکثر توان 200 وات (20 ولت و 10 آمپر) را ارائه خواهد کرد! این نشان می دهد که پادشاهی تخت سریع ترین راه حل برای شارژ گوشی های هوشمند در جهان است!

علاوه بر اطلاعات فوق، متن حک شده روی شارژر نیز پشتیبانی از USB PD (Power Delivery) را تایید می کند. اما به نظر می رسد این ویژگی به 45 وات (15V-3A, 20V-2.25A) محدود شده است. متاسفانه این تنها تصویری است که از این شارژر داریم. و با این حال، ما فقط می توانیم جزئیات فوق را از او دریافت کنیم.

پیش از این، ما انتظار داشتیم که رایلی یک راه حل شارژ 150 واتی ارائه دهد، همانطور که توسط انتشارات Digital Chat Station فاش شد. اما به نظر می رسد که این شرکت به همه ضربه زده است و برنامه های بلندپروازانه تری برای دوشنبه هفته آینده خواهد داشت. دقیقاً یک هفته تا کنگره جهانی دستگاه‌های همراه امسال فاصله دارد MWC 2022 ما خیلی دور هستیم. این نمایشگاه از 30 مارس 2014 آغاز می شود و در همان روز ریلمی کنفرانس مطبوعاتی برای ارائه آخرین گوشی هوشمند پرچمدار خود یعنی Realme GT2 Pro در بازار جهانی برگزار می کند.

شارژ سریع 200 واتی شیائومی حتی روی عمر باتری نیز تاثیر مثبت دارد!

ما مطمئن نیستیم که تصمیم برای بارگذاری یک فیلم 200 واتی از مدل های قبلی چقدر سریعتر خواهد بود. اما از آنجایی که این برند ادعا می کند “سریع ترین در جهان” است، فناوری آن باید کمتر از رکورد 8 دقیقه ای که توسط فناوری شارژ 200 واتی شیائومی دارای 4000 میلی آمپر ساعت برای شارژ باتری.

سریعترین راه حل فعلی شارژ وات بر اساس توان 125 وات است. با این حال، این شرکت هنوز به طور گسترده تنها از شارژ 65 وات در شبکه تجاری استفاده می کند. شارژر قرقره ای 200 واتی می تواند قدم بعدی در ایجاد تنوع در محصولات تجاری این شرکت در این زمینه باشد.

به نظر می رسد رایلی توانسته شارژر 200 واتی خود را برای مدت طولانی از آشکارسازها پنهان کند. نظر شما در مورد شارژر قرقره 200 واتی چیست؟ آیا شکست شیائومی اجتناب ناپذیر است؟