• خانه
  • اخبار
  • آخرین راه حل تیم سازی ترکیبی مایکروسافت یکی دیگر از برنامه های شبکه اجتماعی است

آخرین راه حل تیم سازی ترکیبی مایکروسافت یکی دیگر از برنامه های شبکه اجتماعی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آخرین راه حل تیم سازی ترکیبی مایکروسافت یکی دیگر از برنامه های شبکه اجتماعی است

آخرین راه حل تیم سازی ترکیبی مایکروسافت یکی دیگر از برنامه های شبکه اجتماعی است
ساتیا نادلا، مدیر عامل مایکروسافت، استراتژی این شرکت را برای برقراری ارتباط بین افراد از طریق مایکروسافت 365 در کنفرانس شریک Inspire این شرکت در صبح سه شنبه تشریح کرد. (عکس از صفحه نمایش از طریق پخش اینترنتی)

اگر فکر به روز رسانی منظم یک شبکه اجتماعی دیگر شما را به لرزه در می آورد، احتمالاً برنامه جدیدی که امروز صبح توسط مایکروسافت رونمایی شد، خبر خوشایندی نخواهد بود. اما اگر ترجیح می‌دهید با همکاران خود در فیس‌بوک دوست نباشید یا جزئیات کاری زیادی را در لینکدین به اشتراک بگذارید، شاید این می‌تواند هدف مفیدی داشته باشد.

این همان سوزنی است که مایکروسافت با اعلام صبح امروز یک برنامه اجتماعی جدید به نام Viva Engage، بخشی از پلتفرم تجربه کارمندان Viva که این شرکت سال گذشته در تیم های مایکروسافت معرفی کرد، در حال حرکت است.

یک ویژگی، «خط داستان»، اساساً یک شبکه اجتماعی جدید برای کار است. مایکروسافت می گوید ایده این است که “تجارب را به اشتراک بگذاریم، نقاط عطف را جشن بگیریم و در مورد علایق خود بحث کنیم” و به همکاران کمک کنیم “در مورد شما و کار شما بیشتر بیاموزند.”

این بخشی از تلاش گسترده‌تر شرکت‌های فناوری برای نزدیک‌تر شدن به انواع تعاملات اجتماعی کارکنان در محل کار قبل از همه‌گیری است. با وجود کارمندان در دفتر و کار از خانه در بسیاری از شرکت ها، ایجاد تیمی که از شناخت شخصی همکاران ناشی می شود دشوارتر است.

ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت در کنفرانس شرکای مجازی Inspire صبح سه‌شنبه گفت: وقتی صحبت از افراد می‌شود، با اتخاذ رویکرد جدیدی برای همکاری در داخل و خارج سازمان شروع می‌شود. ما باید در همگام سازی، همگام سازی، همکاری حضوری و از راه دور عالی باشیم. در دوره قبلی، شما می توانستید با یکی دو مورد از این ربع ها کنار بیایید. اما اکنون به هر چهار ربع نیاز دارید تا همیشه عالی باشید.

مایکروسافت با Slack، Zoom Technologies و بسیاری دیگر در توسعه فناوری همکاری از راه دور رقابت می کند. این بخش از زمان شروع همه‌گیری پیشرفت کرده است، اما با ترکیب کار حضوری و کار از راه دور در بسیاری از تیم‌ها این روزها پیچیده‌تر شده است.

این اولین باری نیست که مایکروسافت این راه را دنبال می‌کند، همانطور که نشان می‌دهد پست‌های Viva Engage را می‌توان برای ارتباط با همکاران در Outlook، Teams و Yammer تنظیم کرد. البته این شرکت لینکدین را نیز به قیمت 26 میلیارد دلار خریداری کرد. حداقل، ظرفیت ما را برای یک شبکه اجتماعی دیگر در زندگی ما آزمایش خواهد کرد.

یادداشت های دیگر از کنفرانس شریک مایکروسافت:

  • یک پلتفرم مرکز تماس دیجیتال جدید، از جمله فناوری حاصل از خرید Nuance توسط مایکروسافت.
  • یک برنامه شریک جدید برای Azure Space که توسط Alan Boyle برای brooztechnology گزارش شده است.
  • Microsoft Cloud for Sovereignty، با هدف دولت هایی که نیاز به کنترل بر داده های خود دارند.