منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • آخرین حرکت T-Mobile “Uncarier” برای افرادی در حال حرکت با مزایای پرواز و مزایای خارج از کشور است.

آخرین حرکت T-Mobile “Uncarier” برای افرادی در حال حرکت با مزایای پرواز و مزایای خارج از کشور است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.

آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.
مایک سیورت، مدیر عامل T-Mobile، نماینده مشتریان در فرودگاه است. (اسکرین شات یوتیوب)

T-Mobile با آخرین تبلیغ Un-carrier خود مسافران را – در هوا، روی زمین و خارج از کشور – هدف قرار داده است.

غول بی سیم Bellevue مستقر در واشنگتن روز پنجشنبه “Coverage Beyond” را اعلام کرد – مجموعه ای از مزایا برای مشتریانی که می خواهند در حین حرکت در ارتباط بمانند. این طرح دارای سه جزء کلیدی است:

  • 5 گیگابایت داده پرسرعت رایگان در سراسر جهان: این در بیش از 210 کشور و مقصد برای مشتریانی که در طرح شرکت Magenta MAX و Business Unlimited Ultimate هستند اعمال می شود.
  • اتصال رایگان در حین پرواز با پخش جریانی: برای شروع پروازهای منتخب به دلتا، آمریکا و آلاسکا، پروازهای منتخب یونایتد برای دنبال کردن و خطوط هوایی بیشتر در طول زمان کار خواهد کرد.
  • مزایای سفر به جاهای دیگر: عضویت رایگان AAA برای Magenta، Magenta MAX و مشاغل کوچک. 25 سنت تخفیف گالن در شل در تابستان امسال در هفته روز کارگر. و معاملات با Priceline را انتخاب کنید.

مدیر عامل T گفت: “مأموریت ما این است که در اتصال مشتریان به دنیای آنها بهترین در جهان باشیم، و این بدان معناست که مطمئن شویم تلفن شما هر کجا که می روید کار می کند – حتی اگر خارج از سیگنال ما سفر می کنید.” -Mobile Mike سیورت در انتشار خبری.

اگر برای یک مینی فیلم / تبلیغات / ارائه 12 دقیقه ای در مورد همه اینها آماده هستید، ویدیوی زیر را ببینید: