منو سایت

آخرین تماس برای نامزدی جوایز GeekWire

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آخرین تماس برای نامزدی جوایز GeekWire

آخرین تماس برای نامزدی جوایز GeekWire
Trish Millines Dziko، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل بنیاد دسترسی به فناوری، در سال 2018 جایزه دریافت می کند (brooztechnology Photo)

آیا بهترین نوآوران، کارآفرینان و رهبران فناوری در شمال غربی اقیانوس آرام را می شناسید که باید نامزد جوایز brooztechnology آتی شوند؟

تنها چند روز برای ارسال نامزدها باقی مانده است تا فینالیست ها در بیش از ده ها دسته از جمله استارتاپ سال انتخاب شوند. محل کار سال؛ Next Tech Titan; معلم سال STEM; و طراحی UX سال

مطمئن شوید که نامزدهای خود را درج کرده اید اینجا. خود نامزدی جایز است.

رویداد سالانه جوایز brooztechnology ما در قالبی جدید و بازاندیشی شده در تاریخ 12 می در سیاتل SoDo Showbox، با یک مهمانی VIP پیش از فینالیست، شام محلی، سرگرمی، سورپرایزهای سرگرم کننده و البته جوایز ارزنده بازمی گردد.

آخرین تماس برای نامزدی جوایز GeekWire

ما هنوز هم برای شرکت‌ها و سازمان‌هایی که می‌خواهند به جشن‌ها بپیوندند، حمایت‌های میز باز داریم – راهی عالی برای ارتباط مجدد با جامعه، گسترش نام تجاری خود، حمایت از روزنامه‌نگاری مستقل و امیدواریم خوش‌گذرانی. جزئیات بیشتر در مورد حمایت مالی میز را می‌توانید در وب‌سایت رویداد جوایز brooztechnology بیابید، یا همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو صندلی خود با ما به آدرس [email protected] تماس بگیرید. *

همچنین در حال برنامه ریزی برای کسانی هستیم که نمی توانند این رویداد را انجام دهند. حامی قدیمی جوایز brooztechnology نیز این بار با یک نام کاملاً جدید بازگشته است: Astound Business Solutions.

در اینجا نگاهی به گروه شگفت‌انگیز حامیان مالی که از جوایز brooztechnology امسال حمایت می‌کنند، همراه با فرصت‌های اضافی برای شرکت یا سازمان شما برای پیوستن به لیست است: راه‌حل‌های کسب و کار Astound; ویلسون سونسینی؛ ALLtech; JLL; آموزش DreamBox; چشمک زدن UX؛ BECU; و برد.

در نهایت، فراموش نکنید که تقویم های خود را برای جوایز brooztechnology در 12 مه علامت گذاری کنید! سوالات: به ما ایمیل بزنید [email protected]

* توجه: ما قصد داریم بلیط های جداگانه ای را برای جوایز brooztechnology در اواخر بهار امسال بر اساس سطح ظرفیت باز کنیم.