• خانه
 • اخبار
 • آخرین اخبار علوم زندگی: اسپری بینی COVID-19; معکوس شدن بیماری؛ اولویت های سلامت آمازون

آخرین اخبار علوم زندگی: اسپری بینی COVID-19; معکوس شدن بیماری؛ اولویت های سلامت آمازون

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آخرین اخبار علوم زندگی: اسپری بینی COVID-19; معکوس شدن بیماری؛ اولویت های سلامت آمازون

آخرین اخبار علوم زندگی: اسپری بینی COVID-19; معکوس شدن بیماری؛ اولویت های سلامت آمازون
فینالیست‌های سال نوآوری سلامت در جوایز brooztechnology امسال.

این هفته در جوایز brooztechnology فینالیست های نوآوری سلامت سال را مشخص کردیم.

فینالیست ها قدرت علم و نوآوری را در شمال غربی اقیانوس آرام نشان می دهند. این مجموعه نوآورانه در این هفته نیز نمایش داده شد، زمانی که موسسات و شرکت های منطقه ای سرمایه های جدید را جمع آوری کردند، مطالعات جدید را منتشر کردند و معاملات جدیدی را منعقد کردند.

سلول درمانی و بیماری های عفونی به صورت متمرکز ارائه شد، با استارتاپ Aurion Biotech برای سلول درمانی قرنیه 120 میلیون دلار دریافت کرد و موسسه دسترسی به موسسه سلامت پیشرفته 26 میلیون دلار کمک مالی برای حمایت از تحقیقات واکسن ارائه کرد. Be Biopharma، یک بخش مستقر در بوستون از موسسه تحقیقات کودکان سیاتل، 130 میلیون دلار برای حمایت از کار خود در درمان های ایمنی سلول B جمع آوری کرد.

همه آخرین اخبار را در زیر دنبال کنید، از جمله پیوندهایی به تحقیقات ارائه شده در این هفته در کنفرانس سالانه انجمن آمریکایی برای پیشرفت تحقیقات سرطان. و فراموش نکنید که به فینالیست های ما در نوآوری سلامت و سایر دسته های جوایز brooztechnology رأی دهید.

آخرین اخبار علوم زندگی: اسپری بینی COVID-19; معکوس شدن بیماری؛ اولویت های سلامت آمازون
پل رمزی، مدیر عامل UW Medicine (نفر دوم از چپ) تابستان امسال بازنشسته خواهد شد. او همچنین یک قایقران قدیمی و حامی اعضای خدمه UW Husky است که در اینجا نشان داده شده است. (عکس UW)
نیمکت کنار تخت:
 • آیا COVID-19 با اسپری بینی معمولی قابل درمان است؟ مطالعه ای که شامل محققان موسسه طراحی پروتئین UW بود، این رویکرد را در موش ها نشان داد. SK Bioscience کره جنوبی پیشرو در توسعه بالینی با حمایت بنیاد بیل و ملیندا گیتس است. داده های جدید بر اساس یک مطالعه قبلی است.
 • Chinook Therapeutics مستقر در سیاتل، فاز 1 کارآزمایی بالینی را برای یک عامل هدفمند کبدی برای درمان شرایطی که شامل اگزالات اضافی در ادرار است، که می تواند منجر به سنگ کلیه شود، راه اندازی کرده است.
 • Seagen Padcev توسط کمیسیون اروپا برای درمان برخی از بیماران مبتلا به سرطان ادراری تایید شده است. این دارو در حال حاضر در ایالات متحده موجود است و با Astellas Pharma توسعه یافته است.
تحقیقات بیشتر:
 • تومورها به ندرت به عضلات اسکلتی متاستاز می دهند، اما علت آن نامشخص است. مطالعه ای که توسط محققان فرد هاچ انجام شد، این پاسخ را داد: “استرس اکسیداتیو آزمایش نشده”.
 • آزمایشگاه Altos با مطالعه ای که سلول های پوست یک زن 53 ساله را به سلول های یک زن 23 ساله در یک لوله آزمایش برنامه ریزی مجدد می کرد، ظاهر شد. هانس بیشاپ و ریچارد کلاوسنر کهنه‌کاران بیوتکنولوژی سیاتل، بنیان‌گذاران شرکت معکوس بیماری‌ها در کالیفرنیا هستند که 3 میلیارد دلار هزینه دارد.
تامین مالی و معاملات:
آخرین اخبار علوم زندگی: اسپری بینی COVID-19; معکوس شدن بیماری؛ اولویت های سلامت آمازون
انسان در قفس. (تصویر NIH)
 • Be Biophama، یک شرکت در منطقه بوستون که از موسسه تحقیقات کودکان سیاتل جدا شده است، 130 میلیون دلار جمع آوری کرد. این استارت آپ سلول های B را برای تولید انواع پروتئین های فعال زیستی طراحی می کند.
 • GSK در معامله ای که مجموعه غول دارویی بیودارویی را ایجاد می کند، Sierra Oncology را به مبلغ 1.9 میلیارد دلار خریداری خواهد کرد. سیرا مستقر در سیلیکون ولی، دومین سایت در ونکوور، بریتیش کلمبیا دارد
 • بنیاد تحقیقات مستقر در واشنگتن به دانشمند UW برایان کرامر 250000 دلار برای تحقیق روی مولکول های کوچک برای درمان بیماری آلزایمر که پروتئین تاو را هدف قرار می دهد، اعطا کرد.
حرکات فنی:
 • UW Medicine مدیرعامل قدیمی خود را از دست داد. پس از 25 سال هدایت، پل رمزی در 31 جولای بازنشسته خواهد شد.

ویژگی:

 • مجله Puget Sound Business Journal گزارش داد که BioMed Realty، یک توسعه دهنده متمرکز بر بیوتکنولوژی، 126.75 میلیون دلار برای یک ملک 1.6 هکتاری در South Lake Union سیاتل پرداخت کرده است. BioMed مستقر در سن دیگو دارای چندین ملک دیگر در منطقه است، از جمله ساختمان ستاد Tableau و پروژه جدید Dexter Yard.
فناوری های بهداشتی:
 • آمازون در نامه ای از رهبر جدید تیم، نیل لیندزی، اولویت های خود را برای تیم مراقبت های بهداشتی خود مشخص کرده است. اولویت ها عبارتند از: مراقبت های اولیه، داروسازی، مشارکت و فناوری.
 • Accolade یک همکاری جدید با Priority Health، دومین برنامه بزرگ سلامت میشیگان امضا کرده است. Accolade در سیاتل و فیلادلفیا مستقر است.

داستان ها و پادکست ها:

آخرین اخبار علوم زندگی: اسپری بینی COVID-19; معکوس شدن بیماری؛ اولویت های سلامت آمازون
کتاب جدید UW اثر پروفسور آلبرت فولک. (تصویر روی جلد گرگ کوکی و آلبرت فولچ)
 • تحقیقات زیست پزشکی و کشف دارو با ظهور ابزارهای جدید مبتنی بر هوش مصنوعی برای پیش‌بینی تاخوردگی پروتئین چگونه تغییر کرده است؟ این داستان کاربردی به بررسی نحوه استفاده دانشمندان از AlphaFold و RoseTTAfold می پردازد که توسط موسسه طراحی پروتئین در دانشگاه واشنگتن توسعه یافته است.
 • پروفسور آلبرت فولک، پروفسور مهندسی زیستی UW، در این مصاحبه درباره کتاب جدید خود در مورد فناوری میکروسیال در پشت پرینترهای جوهرافشان، چاپگرهای سه بعدی، تست‌های COVID-19 و موارد دیگر صحبت می‌کند.
 • برنامه Village Reach برای تحویل واکسن ها با هواپیماهای بدون سرنشین به مناطق دوردست جنوب صحرای آفریقا ارائه شده است. طب طبیعیهمراه با تلاش های مشابه برای تحویل با پهپاد.
 • سازمان غذا و داروی ایالات متحده پیش نویس چارچوبی را برای مشارکت دادن شرکت کنندگان متنوع تر در آزمایشات بالینی راه اندازی کرده است.
 • یک پادکست جدید شامل مصاحبه ای با کریستوفر موری، رئیس موسسه شاخص ها و ارزیابی سلامت است که در مورد عفونت های مقاوم به آنتی بیوتیک صحبت می کند که سالانه بیش از 1 میلیون نفر را می کشد.
نشست انجمن آمریکایی برای پیشرفت تحقیقات سرطان:
آخرین اخبار علوم زندگی: اسپری بینی COVID-19; معکوس شدن بیماری؛ اولویت های سلامت آمازون
کریستین اندرسون، محقق فرد هاچ. (عکس از فرد هاچ)

ده ها ارائه توسط محققان منطقه سیاتل در نشست AACR امسال ارائه شد.

کریستین اندرسون، محقق فرد هاچ در آزمایشگاه فیل گرینبرگ، رئیس جدید AACR، داده های بالینی را در مورد یک رویکرد ایمنی درمانی چهار طرفه برای درمان سرطان تخمدان ارائه کرد که در STAT News ارائه شده است. می‌توانید سایر خلاصه‌های فرد هاچ را در اینجا، و خلاصه‌هایی از مؤسسه تحقیقات کودکان سیاتل را در اینجا بیابید.

شرکت‌های سیاتل عبارتند از سیگن، کینتا، بیوتکنولوژی سانا، لایل ایمونوفارما و فناوری‌های نانواسترینگ.

درام بیشتر با آتیرا فارما:

لین کاواس، مدیر عامل سابق آتیرا فارما، نامه ای به لینکدین در حمایت از دانشجوی سابق خود در دانشگاه ایالتی واشنگتن نوشته است. جوزف هاردینگ، یکی از بنیانگذاران شرکت و استاد بازنشسته WSU، گفت که استعفای کاواس از آتیرا در پاییز گذشته “آینده شرکت را زیر سوال می برد.”

کاواس پس از تحقیقاتی که شرکت آغاز کرد، آتیرا را ترک کرد و به این نتیجه رسید که او تصاویر حاوی داده‌های موجود در اسناد تحصیلات تکمیلی خود را تغییر داده است که منجر به تأسیس شرکت در سال 2011 شد. که “کاملاً بی ربط” به یافته های مطالعه بود و او ایمیل هایی از مجله داشت که تلاش ها برای انتشار داده های اصلاح شده را رد می کرد.

آتیرا که سال گذشته به صورت عمومی عرضه شد، انتظار دارد به زودی نتایج یک مطالعه فاز 2 در مورد بیماری آلزایمر را دریافت کند.