• خانه
  • اخبار
  • آبجو بهتر بسازید: تحلیلگر استارت آپی آبجوسازی برنده جایزه بزرگ کنفرانس فرشته سیاتل شد

آبجو بهتر بسازید: تحلیلگر استارت آپی آبجوسازی برنده جایزه بزرگ کنفرانس فرشته سیاتل شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آبجو بهتر بسازید: تحلیلگر استارت آپی آبجوسازی برنده جایزه بزرگ کنفرانس فرشته سیاتل شد

آبجو بهتر بسازید: تحلیلگر استارت آپی آبجوسازی برنده جایزه بزرگ کنفرانس فرشته سیاتل شد
برین کینان، مدیر عامل Grist Analytics. (عکس گریس)

Grist Analytics، استارت آپی که از آبجوسازان، پرورش دهندگان و تولیدکنندگان مشروبات الکلی حمایت می کند، جایزه 200000 دلاری را در دور نهایی مسابقه افتتاحیه کنفرانس فرشته سیاتل که روز چهارشنبه برگزار شد، به خانه برد.

بر اساس Boulder-Colo. Grist نرم افزاری را برای خودکارسازی کنترل کیفیت برای تولید آبجو کرافت، شراب و مشروبات الکلی تولید می کند. هدف این ابزار کمک به شرکت ها برای افزایش بهره وری تولید و بهبود ثبات محصولاتشان است. این استارتاپ همچنین دسترسی به متخصصان آبجو را برای کمک به تجزیه و تحلیل داده ها و پشتیبانی فراهم می کند. Grist در سال 2019 توسط مدیر عامل شرکت برین کینان، بیوشیمیدان و دانشمند تخمیر که در آزمایشگاه های آبجوسازی کار کرده است، تاسیس شد.

چهار استارت‌آپ دیگر در دور نهایی رقابت کردند که 95 نفر برنده شدند. Hal9 که متخصصان و غیرمتخصصان هوش مصنوعی را در پلتفرم خود گرد هم می آورد. و Pure Blue Tech که غشاهای خود تمیز شونده را برای تصفیه آب ایجاد می کند. چهارمین فینالیست، Skip Technologies، از پورتلند، اورگان آمده است و در حال توسعه باتری‌های مقیاس بزرگ برای استفاده، از جمله انرژی خورشیدی و بادی است.

این کنفرانس دو بار در سال در سیاتل برگزار می شود، اما اکنون با شرکت کنندگان از سراسر کشور مجازی است. این کنفرانس طی ده سال گذشته بیش از 500 سرمایه گذار جدید را آموزش داده و بیش از 4.8 میلیون دلار در 41 استارت آپ با استفاده از سرمایه جمع آوری شده توسط فرشتگان سرمایه گذاری کرده است. فرشته سرمایه گذاران جدید “واجد شرایط” – با دارایی 1 میلیون دلار یا درآمد سالانه 200000 دلار – با سرمایه گذاران با تجربه برای بازرسی ده ها شرکت برای چندین ماه کار می کنند. مسابقه بعدی در سپتامبر آغاز می شود.